Connect with Us

“Po mendoj t’i fus frenat”/ Çimi lë keq Stelën, përqafohet me Linditën

Showbizz

“Po mendoj t’i fus frenat”/ Çimi lë keq Stelën, përqafohet me Linditën

Publikuar

-

“Po mendoj t’i fus frenat”/ Çimi lë keq Stelën, përqafohet me Linditën

Pas pjesës së sytë të takimit me Stelën, Çimi është shprehur se ka vrndouar të largohet nga Stela. Gjatë diskutimit, Stela ka thënë se nuk e kupton pse Çimi ka marrë këtë vendim pasi mes tyre gjërat kanë qenë mirë.

E pyetur nëse ndihet xheloze për Linditën, Stela është përgjigjur se në mënyrën si ka folur ai për Lidnitën nuk i ka lënë aspak vend për xhelozi.

Pas deklaratës së Stelës, Lindita i ka kërkuar një shpejgim Çimit dhe në fund ata janë përqafuar.

Teksa ka parë skenën, stela është shprehur se pas këtij veprimi ka bërë shumë mirë që ka qëndruar e distancuar nga ai.

Kam bërë shumë mirë që kam mbajtur distancën, po e njoh mirë tani, kjo humbje qenka frytdhënëse për mua. Po të jetë burrë duhet të tregojë atë që ndjen për mua dhe ato që ka folur për Linditën“, është shprehur Stela.

LEXO EDHE:  Ina e Përputhen shfrenon imagjinatën/ “Do i bija me dorë nëse…”

“Po mendoj ti fus frenat të reja Linditës”, është shprehur Çimi duke lënë të nënkuptohet se pëlqen më shumë Linditën./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Publikuar

-

Nga

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Aktori turk Tolgahan Sayisman, njëkohësisht edhe bashkëshorti i ish misit shqiptar Almeda Abazi, nuk i ka kursyer fajlët e mira për vjehrrën e tij.

Aktori ka përzgjedhur të shkruajë në shqip për të treguar për marrëdhënienm e tij të shkëlqyer me nënën e Almedës.

Përmes një fotojë të publikuar në rrjetet sociale, ku aktori shfaqet më nënën e Almedës, krahas shkruan: “Zemra ime, Vjehrra ime”.

LEXO EDHE:  Ina e Përputhen shfrenon imagjinatën/ “Do i bija me dorë nëse…”

LEXO EDHE:  Bearti i Përputhen thyen rrjetin me foton nga dushi

Kjo tregon se Tolga dhe nëna e Almedës kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bjondina e ëmbël dhe seksi “çmend” ndjekësit me hiret e saj

Publikuar

-

Nga

Madeline Grimaldi është një modele shumë seksi që marros ndjekësit e saj me trupin perfekte.

Bjondina është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale falë fotove provokuese që publikon në Instagramin e saj.

Ajo më së shumti pozon me të brendshme seksi ku tregon dhe hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Ylli i futbollit, Lionel Messi, ka publikuar në llogarinë e tij një video të bashkëshortes së tij, Antonella teksa stërvitet në palestër.

Të gjithë u çmendën pas formave bombastike të bukuroshes saqë rrjeti nisi të komentojë pafund për të.

Pas reagimeve, Messi ka vendosur të fshijë videon nga rrjetet sociale, por tepër vonë pasi video po bën xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE