Connect with Us

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Si rrallëherë/ Kida prezanton nënën e saj

Publikuar

-

Nga

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të showbizit. Ajo gjithnjë e ka ruajtur me fanatizëm jetën e saj private dhe familjen.

Bukuroshja nga Kosova ka preferuar që në media të flitet vetëm për sukseset e saj.

Së fundi Kida ka bërë një përjashtim dhe na ka prezantuar me nënë e saj. Të dyja kanë qenë pjesë e një gëzimi familjar dhe Kida nuk ka nguruar të ndajë këto momente me ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me mua kush të dojë…”/ Sindi i befason të gjithë me pozën seksi

Publikuar

-

Nga

Sindi është një nga vajzat më të komentauara të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen është shpesh në qendër të vëmendjes, për debatet që ka patur me personazhe të tjerë të emisionit.

Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente të përditshmërisë së saj.

Së fundi ajo ka publikuatr një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe krahas fotos tërheq vëmendje n edhe mbishkrimi.

LEXO EDHE:  Bella provokon me meshin/ Foto të nxehta në pasarelë

LEXO EDHE:  Foto seksi para filmit

“Me mua kush të dojë… Përballë meje, kush të mundet 🔥”, shkruan Sindi duke shkaktuar shumë reagime në rrjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  Në pritje të fëmijës së tretë/ Emina Çunmulaj shfaqet më në formë se kurrë me rroba banjo

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  FOTOT-A jeni kuriozë të shihni se si do të duket iPhone 13?

LEXO TE PLOTE