Connect with Us

Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush shihet në krahët e Ledjanës

Showbizz

Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush shihet në krahët e Ledjanës

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush shihet në krahët e Ledjanës

Ledjana Prenga është një prej vajzave më të pëlqyera të programit Përputhen. Ajo është komentuar shumë gjithashtu për lidhjen e saj me Mevlan Shaba. Dyshja e ka shpehur hapur dashurinë për njëri tjetrin dhe së bashku dolën çift nga ky program.

Mirëpo vetëm disa ditë më parë ata pranuan në media se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Tashmë Ledjana në një video të publikuar shihet në krahët e një tjetër konkurenti të përputhen të Blerim Dauti. Ata shihen shumë të qeshur dhe të lumtur në videon e publikuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Mirë me vapën?”/ Luana Vjollca nuk kursehet me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram, ku ndan momentet e saj nga përditshmëria, setet e reja fotografike apo edhe projektet e saj.

Së fundi Vjollca shfaqet shumë seksi dhe provokouese teksa pozon me rroba banjo. E shtrirë në tokë dhe me poza mjaft joshëse, Luana ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  “Na ke mashtruar”/ Ndjekësit i “vërsulen” Mevlanit: Nuk kishte faj Ledjana

LEXO EDHE:  Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

“Mirë me vapën?”, shkruan Luana krahas fotove seksi, ku menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese për moderatoren./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

Publikuar

-

Nga

WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Jasmina Kadriu ishte një nga vajzat që më së shumti tërhoqi vëmendjen e meshkujve në Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto provokuese, duke çmendur ndjekësit.

Së fundi në Instastory, Jasmina ka publikuar një foto ku shfaqet me bikii duke i lënë pak vend imagjinatës.

Ish konkurrentja ka ekspozuar linjat perfekte, duke treguar pjesën e pasme të trupit.

LEXO EDHE:  Romantiku i Përputhen/ Mevlan Shaba, djali që futi vajzat në “sherr” për një këngë

LEXO EDHE:  Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prit pak!/ Elvana dhe Loredana paralajmërojnë bashkëpunim?

Publikuar

-

Nga

Elvana Gjata dhe Loredana janë dy prej këngëtareve më të suksesshme dhge të dashura të momentit.

Së fundi dy vajzat janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe kjo ka ngritur dyshime se këngëtaret po planifikojnë ndonjë hit së bashku.

Vajzat shoqërohen nga stilisti Valdrin Sahiti, i cili kujdeset thuajse gjithmonë për veshjen e Elvana Gjatës.

“Ta ha synin”, shkruan Loredana krahas videos me Elvanën dhe ne mezi po presim të na surprizojnë me ndonjë bashkëpunim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE