Connect with Us

Lumturohet Ledjana/ Takon idhullin e saj

Showbizz

Lumturohet Ledjana/ Takon idhullin e saj

Publikuar

-

/
Ledjana nxeh rrjetin/ Pozon duke treguar gjoksin bombastik

Ish konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga ka treguar se sot është një ditë shumë e veçantë për të. Ledjana ka takuar idhullin e saj e cila është atletja Geta Beqa.

Ledjana është shumë e apasionuar pas palestrës dhe ka shprehur dëshirën që në një të ardhme të bëhet pjesë e Bodybuilding.

Ish konkurrentja ka publikuar pak momente nga takimi dhe duket mjaft e lumtur./ CNA.al

LEXO EDHE:  “Ke në program ish-nusen”/ Mevlani komenton praninë e Antonelës në “Big Brother”: Për lojë është e duhura

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Debate me tone të larta në Big Brother Vip/ Einxhel përplaset me Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Misioni i Beatrix dhe Donaldit, bëri që Egzona të kalonte një gjendje mjaft të rëndaur emocionale.

Pasi dyshja zbuloi se ky ishte një mision që iu ishte ngarkuar nga Vëllai i Madh, që të dramatizonin një situatë më shumë seç duhej, ka krijuar shumë debate dhe një përplasje të fortë mes Einxhel dhe Donaldit.

Donaldi i është drejtuar banorëve që edhe pse e panë që Egzona ishte keq emocionalisht askush nuk u afrua për ta pyetur se çfarë ka apo të fliste me të.

LEXO EDHE:  Java e fundit e Përputhen?/ Autorja e programit zbulon surprizat

LEXO EDHE:  “Nuk kishte burra në Përputhen”/ Pas deklaratës së fortë, Princi përballet me Aristelën

Në këtë moment ka ndërhyrë Einxhe e cila është shprehur që kjo nuk ishte një shaka që duhej bërë, pasi ka patur situate të tjera që mund t’i dramatizonin.

Debati ka vijuar me tone të larta, ndërkohë që Beatrix e ka tërhequr nga diskutimi duke thënë që Einxhel ishte duke shoqëruar atë ndërkohë që Egzona ndihej keq./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti i shumëpërfolur me Granitin/ Fifi: Nuk e di pse quhet mëkat me pas qejf dikë

Publikuar

-

Nga

cna show

Filloreta Raçi dhe Granit Cana janë padyshim dy ish banorët më të komentuar të Big Brtoher Vip për raportin që patën në realityshow.

Sot në Fun Club Big Brother Vip, Fifi ka treguar se çfarë raporti ruan me Granitin. Ajo është shprehur se janë shumë miq dhe është e lumtur që ka njohur një njeri si Graniti.

Ndërkaq ka prekur faktin që është gjykuar shumë për faktin se ishte ajo që i shprehu ndjenjat e para.Me Granitin jam shumë qetë, e kam shumë xhan, jam shumë shok, jam shumë e lumtur që e kam njohur një njeri si Graniti, pavarësisht asaj që ka ndodhur brenda i ka secili arsyet e veta. I kam pa shumë njerëzit që flasin për raportin tim me Granitin. Unë nuk e di pse quhet mëkat për me pas qejf dikush dikënd.  

Nuk kam bërë vetëm unë aty, edhe ai. Gjithsesi nuk ma merr mendja se nëse unë e kisha pas një lidhje me Granitin do të kishte funksionuar. Jena me botë shumë të kundrëta. Shyqyr që u kry aty ku u kry”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorja e Big Brother rrëqeth me rrëfimin e saj/ “Më kanë plagosur babin tre herë pas koke”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xheisara, një nga banoret më të reja të Big Brother Vip, teksa ka biuseduar me Arjolën ka treguar një hsitori shumë tronditëse të familjes së saj.

Ajo ka rrëfyer se babai i saj në moshën 25 vjeçare është plagosur tre herë pas koke dhe ka qëndruar për një vit në reanimacion.

Në moshën 25 vjeçare, tim atë ma plagosin tre herë pas koke, pa dashje edhe më çojnë në spital dhe për nje vit ka qenë në reanimacion, ka qenë në gjendje kome”, ka thënë Xheisara./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Më kanë kërkuar marrëdhënie seksuale njerëz me pozitë”/ Graciano i “Përputhen” nxjerr sekretet

LEXO EDHE:  Prezantuesi i njohur lë emisionin për operacionin e djalit/ E zëvendësojnë miqtë e tij aktorë 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE