Connect with Us

FOTOT-Transformimi i papritur i modeles seksi shqiptare/ Heq dorë nga jeta e natës dhe shpallet kampione në Bodybuilding

Showbizz

FOTOT-Transformimi i papritur i modeles seksi shqiptare/ Heq dorë nga jeta e natës dhe shpallet kampione në Bodybuilding

Publikuar

-

FOTOT-Transformimi i papritur i modeles seksi shqiptare/ Heq dorë nga jeta e natës dhe shpallet kampione në Bodybuilding

Modelja e njohur Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj të papritur. Nga një modele me sete seksi fotografie, tashmë Iva Aliko është shpallur kampione e Shqipërisë në Body Fitnes në Kampionatin Kombëtar të Bodybuilding.

Iva me parë komentohej për format seksi të rrumbullakosura, ndërsa tani ka një trup plot muskuj dhe thuajse nuk do ta njihni nga transformimi.

E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, Aliko ka zbuluar se momentalisht ky është pasioni I saj dhe se ka hequr dorë nga gjithçka për të arritur deri këtu.

Fatmirësisht kam pasur fatin që të kem një genetikë gati perfekte dhe kur nuk jam stërvitur si tani. Celulit thuajse nuk kam pasur fare, kam pasur forma me bollëk atje ku i duhen një femre. Thjesht është një pasion, momentalisht ky është pasioni im.

Ha tre të bardha vezësh dhe tërshërë në mëngjes. Shumicën e kohës haja në makinë dhe njerëzit thonin po kjo. Ka shumë femra që fillojnë palestrën dhe e stopojnë, para verës janë të mbipopulluara. Por do regjim konstant gjatë të gjithë vitit. Të mos llogarisim pastaj miqtë që i redukton për të mos u tunduar nga ndonjë ushqim apo ndonjë gotë alkool. Kam hequr dorë nga gjithçka”, tha Aliko./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Publikuar

-

Nga

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Aktori turk Tolgahan Sayisman, njëkohësisht edhe bashkëshorti i ish misit shqiptar Almeda Abazi, nuk i ka kursyer fajlët e mira për vjehrrën e tij.

Aktori ka përzgjedhur të shkruajë në shqip për të treguar për marrëdhënienm e tij të shkëlqyer me nënën e Almedës.

Përmes një fotojë të publikuar në rrjetet sociale, ku aktori shfaqet më nënën e Almedës, krahas shkruan: “Zemra ime, Vjehrra ime”.

LEXO EDHE:  Vajza e tyre zgjohet me të nxira nëpër trup/Ja kush ishte shkaku

LEXO EDHE:  SHBA/ Presidenti Trump njofton largimin nga detyra të avokatit të Shtëpisë së Bardhë

Kjo tregon se Tolga dhe nëna e Almedës kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bjondina e ëmbël dhe seksi “çmend” ndjekësit me hiret e saj

Publikuar

-

Nga

Madeline Grimaldi është një modele shumë seksi që marros ndjekësit e saj me trupin perfekte.

Bjondina është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale falë fotove provokuese që publikon në Instagramin e saj.

Ajo më së shumti pozon me të brendshme seksi ku tregon dhe hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Messi publikon videon e gruas teksa stërvitet/ Pas zhurmës në rrjet, futbollisti merr vendimin e papritur

Ylli i futbollit, Lionel Messi, ka publikuar në llogarinë e tij një video të bashkëshortes së tij, Antonella teksa stërvitet në palestër.

Të gjithë u çmendën pas formave bombastike të bukuroshes saqë rrjeti nisi të komentojë pafund për të.

Pas reagimeve, Messi ka vendosur të fshijë videon nga rrjetet sociale, por tepër vonë pasi video po bën xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE