Connect with Us

Andi i përgjigjet provokimeve të Jasminës/ “Do të humbasësh mendjen duke…”

Showbizz

Andi i përgjigjet provokimeve të Jasminës/ “Do të humbasësh mendjen duke…”

Publikuar

-

Andi i përgjigjet provokimeve të Jasminës/ “Do të humbasësh mendjen duke…”

Andi Artani dhe Jasmin Kadriu janë dy prej personazheve më të përfolur të Përputhen. Andi dhe Jasmina i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë pasi sipas Jasminës, Andi po dilte me këngëtaren Diona Fona me të cilën ka realizuar një bashkëpunim.

Pas ndarjes ka patur shumë provokime nga ana e Jasminë nëpërmjet thënieve që publikonte në rrjetet sociale.

Së fundi Andi iu është përgjigjur thumbimeve të saj duke shkruar: “Do të humbasësh mendjen tënde duke u përpjekur të kuptosh timen.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që "tërbon" meshkujt

Jade Amber Williams është një nga vajzat më seksi që keni parë ndonjëhreë. Jade nuk kursehet aspak me fotot ku shfaqet nudo apo fotot shpërthyee ku tregon format e saj.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të marrosur pas saj. Në çdo foto të saj ka me qindra komente ku e komplimentojnë për linjat e saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Si rrallëherë/ Kida prezanton nënën e saj

Publikuar

-

Nga

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të showbizit. Ajo gjithnjë e ka ruajtur me fanatizëm jetën e saj private dhe familjen.

Bukuroshja nga Kosova ka preferuar që në media të flitet vetëm për sukseset e saj.

Së fundi Kida ka bërë një përjashtim dhe na ka prezantuar me nënë e saj. Të dyja kanë qenë pjesë e një gëzimi familjar dhe Kida nuk ka nguruar të ndajë këto momente me ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me mua kush të dojë…”/ Sindi i befason të gjithë me pozën seksi

Publikuar

-

Nga

Sindi është një nga vajzat më të komentauara të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen është shpesh në qendër të vëmendjes, për debatet që ka patur me personazhe të tjerë të emisionit.

Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente të përditshmërisë së saj.

Së fundi ajo ka publikuatr një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe krahas fotos tërheq vëmendje n edhe mbishkrimi.

LEXO EDHE:  Puthja e papritur në Përputhen/ Komentuesit “masakrojnë” Jasminën: Kjo dashka pasaportën amerikane

LEXO EDHE:  Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti

“Me mua kush të dojë… Përballë meje, kush të mundet 🔥”, shkruan Sindi duke shkaktuar shumë reagime në rrjet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE