Connect with Us

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës

Showbizz

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës

Publikuar

-

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani pranon dashurinë për Ledjanën

Mevlani dhe Ledjana janë dy ndër konkurentët më të komentuar dhe të përfolur të programit Përputhen.

Dyshja e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj njëri tjetrit. Pak kohë më parë në një deklaratë ata kanë pranuar se I kanë dhënë fund mardhënies së tyre.

Që nga ndarja e tyre ata thumbojnë njëri tjetrin nëpër komente, video apo pastime në Instagram.

LEXO EDHE:  VIDEO-Me pantallonat e zbërthyera dhe duke ekspozuar gjoksin/ Sara e Përputhen çmend ndjekësit

Në një video të hedhur Mevlani ka vënë në sfond një këngë ku dëgjohet “A e di sa t’kam dasht unë ty sat ë kam dasht”.

Mevlani vazhdon ta pranojë akoma pëlqimin që ai ka për Ledjanën por mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë pajtesë mes tyre apo do të mbetet me kaq./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“J.Lo s’ishte gjë në shtrat”/ Alex Rodriguez nuk i del inati me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Alex Rodriguez duket se ende nuk e ka kaluar dot ndarjen nga këngëtarja Jennifer Lopez. Sidomos tani që e sheh të lumtur me Ben Affleck, mediat e huaja raportojnë se ai nuk po flet mirë për të.

Sipas “National Enquirer”, Rodriguez po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat.

“National Enquirer”, duke iu referuar burimeve të saj, shkruan se Alex dhe Jennifer e kishin humbur shkëndijën e tyre dhe rrallë kanë kaluar momente intime përpara se të vendoseshin të ndaheshin dhe çifti hiqej si i dashuruar para kamerave, së në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

LEXO EDHE:  Habit Tea/ Zbulon me kë e ka kaluar natën

LEXO EDHE:  Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”-raporton “National Enquirer”, duke shtuar se ata kishin humbur dhe besimin tek njëri-tjetri.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E shpifur”/ Plas keq mes Sarës dhe Sindit: Atdheun ta hoqa nga harta, s’të lash të shijoje Gelianin

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci, edhe pse tashmë Përputhen ka mbaruar prej muajsh, duket se ka ende debate për të nxitur me ish konkurrentët.

E ftuar në emisionin “Në pranga”, teksa pyetej për mendimin e saj për secilin prej konkurrentëve të Përputhen, Sindi nuk është kursyer aspak për të dhënë mendimin e saj pa asnjë dorashkë.

Teksa shfaqet fotoja e Sara Malaj, një tjetër ish konkurrente e Përputhen ajo shprehet: “Përse na përmendni emra të tillë në mes të ditës, na e shpifët.”

Ndërkaq nuk ka munguar edhe reagimi i Sarës , e cila shkruan se arsyeja e urrejtjes së Sindit ndaj saj është sepse ajo i mori të dy djemtë dhe Atdheun dhe Gelianin.

LEXO EDHE:  Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

LEXO EDHE:  E quanin njëri-tjetrin vëllezër/ Prishet miqësia mes Atdheut dhe Andit?

Zonjush Sind minioni, normal që do ta shpifi Sara se mirë Atdheun ta hoqa nga harta por edhe Gelin që mendove se kishe çerek shansi, s’të lash ta shijoje takimin deri në fund. S’ke faj edhe unë po të isha në vendin tënd do e urreja veten time”, i kthehet Sara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E la në emision për Olën/ Sindi flet për Muratin: Njeriu më falso

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte shoë, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE