Connect with Us

“Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i Përputhen zbulon me kë ka më shumë shoqëri jashtë Përputhen

Showbizz

“Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i Përputhen zbulon me kë ka më shumë shoqëri jashtë Përputhen

Publikuar

-

Ish konkurrenti i Përputhen Ervin Koxherri është një tjetër personazh që u bë pjesë e muzikës pasi doli nga emisioni. I ftuar së fundi në emisionin Ftesë në 5, ka thënë hapur se nuk i konsideron konkurrentë, ish konkurrentët e Përputhen që më pas u bënë pjesë e muzikës.

Ai u shpreh se duke parë ata që kanë bërë këngë së fundi është skeptikë nëse mun dtë quhen të talentiuar apo si artistë.

Më pas zbuloi se e gjithë deklarata e tij erdhi pasi ata nuk e kishin mbështetur duke promovuar këngën e tij.

LEXO EDHE:  Ermal Meta rrëfen si nisi pasioni i tij për muzikën

Gjithashtu Ervini tregoi se pas daljes nga emisioni tre personat me të cilët ka më shumë shoqëri janë Shqipja, Ledjana dhe Sindi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Publikuar

-

Nga

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Ana Kauri është një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja e Përputhen, pas festës së ditëlindjes, po shijon ditët e nxehta në bregdet.

Ish konkurrentja nuk i ka kursyer aspak pozat e nxehta me bikini ku në sy bien linjat e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sindi hakmerret ndaj Muratit/ I nxjerr bojën edhe Olës

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat.

LEXO EDHE:  Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte show, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirë me vapën?”/ Luana Vjollca nuk kursehet me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram, ku ndan momentet e saj nga përditshmëria, setet e reja fotografike apo edhe projektet e saj.

Së fundi Vjollca shfaqet shumë seksi dhe provokouese teksa pozon me rroba banjo. E shtrirë në tokë dhe me poza mjaft joshëse, Luana ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Intervista/ Si e kërcënojnë shoqërinë teoritë e konspiracionit

LEXO EDHE:  Për çfarë ia vlen të hapësh biznes?! Zbuloni sektorët ku fitohet më shumë në vend

“Mirë me vapën?”, shkruan Luana krahas fotove seksi, ku menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese për moderatoren./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE