Connect with Us

Ish konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën/ “Bëra kompromis me të dashurën për tu futur në emision”

Showbizz

Ish konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën/ “Bëra kompromis me të dashurën për tu futur në emision”

Publikuar

-

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Ish konkurrenti i Përputhen, Ervin Koxherri i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin Ftesë në 5, Koxheri është shprehur se ka qenë i lidhur jashtë kur është bërë pjesë e Përputhe.

Ai tregoi se para se të bëhej pjesë e emisionit kishte bërë kompromis me të dashurën. Ervini la të nënkuptohej se pjesëmarrja në Përputhen ishte më shumë për tu bërë i njohur dhe për të vijuar me muzikën.

“Bëra kompromis me të dashurën. Mu duk një trampolinë por jo për tu përputhur, por më shumë që ti futesha muzikës”, tha ndër të tjera Ervini./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“J.Lo s’ishte gjë në shtrat”/ Alex Rodriguez nuk i del inati me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Alex Rodriguez duket se ende nuk e ka kaluar dot ndarjen nga këngëtarja Jennifer Lopez. Sidomos tani që e sheh të lumtur me Ben Affleck, mediat e huaja raportojnë se ai nuk po flet mirë për të.

Sipas “National Enquirer”, Rodriguez po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat.

“National Enquirer”, duke iu referuar burimeve të saj, shkruan se Alex dhe Jennifer e kishin humbur shkëndijën e tyre dhe rrallë kanë kaluar momente intime përpara se të vendoseshin të ndaheshin dhe çifti hiqej si i dashuruar para kamerave, së në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

LEXO EDHE:  Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

LEXO EDHE:  Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”-raporton “National Enquirer”, duke shtuar se ata kishin humbur dhe besimin tek njëri-tjetri.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E shpifur”/ Plas keq mes Sarës dhe Sindit: Atdheun ta hoqa nga harta, s’të lash të shijoje Gelianin

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci, edhe pse tashmë Përputhen ka mbaruar prej muajsh, duket se ka ende debate për të nxitur me ish konkurrentët.

E ftuar në emisionin “Në pranga”, teksa pyetej për mendimin e saj për secilin prej konkurrentëve të Përputhen, Sindi nuk është kursyer aspak për të dhënë mendimin e saj pa asnjë dorashkë.

Teksa shfaqet fotoja e Sara Malaj, një tjetër ish konkurrente e Përputhen ajo shprehet: “Përse na përmendni emra të tillë në mes të ditës, na e shpifët.”

Ndërkaq nuk ka munguar edhe reagimi i Sarës , e cila shkruan se arsyeja e urrejtjes së Sindit ndaj saj është sepse ajo i mori të dy djemtë dhe Atdheun dhe Gelianin.

LEXO EDHE:  Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

LEXO EDHE:  “Nuk kthehem më me të”/ Ledjana zbulon një nga arsyet e ndarjes me Mevlanin

Zonjush Sind minioni, normal që do ta shpifi Sara se mirë Atdheun ta hoqa nga harta por edhe Gelin që mendove se kishe çerek shansi, s’të lash ta shijoje takimin deri në fund. S’ke faj edhe unë po të isha në vendin tënd do e urreja veten time”, i kthehet Sara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E la në emision për Olën/ Sindi flet për Muratin: Njeriu më falso

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Na vodhën votat”/ Grida Duma nuk ndalet me akuzat

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte shoë, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE