Connect with Us

“Unë e kam fajin”/ I penduar Mevlani tregon se ku ka gabuar me Ledjanën

Showbizz

“Unë e kam fajin”/ I penduar Mevlani tregon se ku ka gabuar me Ledjanën

Publikuar

-

/
“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Mevlan Shaba, ish-konkurrent i Përputhen ka folur pas kaq kohësh për ndarjen e tij nga Ledjana, duke e ka marrë vetë përsipër fajin.

I pyetur në program në TCH se pse i është lënduar zemra, Mevlani tha: “Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”.

Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?”, u pyet Mevlani.

LEXO EDHE:  Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, u përgjigj ish-konkurrenti.

Ai është komentuar shumë për lidhjen e tij me Ledjanën teksa kanë pranuar dhe pëlqimin e shumtë nga të dy palët. Por pak kohë më parë dyshja deklaroi se i kanë dhënë fund romancës së tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Beatrix nxjerr këngën për Donaldin/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për të motrën

Publikuar

-

Nga

cna show

Një ditë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një këngë kushtuar Donald Veshajt.

Në këngë ajo shpreh të gjithë ndjenjat e saj për momentin, pasi është përballur me të gjithë komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

“Lëri se ça thonë më the, momente sy më sy po më kupton. Tjerët le të xhelozojnë, o se kanë idenë se çfarë ne përjetojmë”, janë disa vargje të këngës.

LEXO EDHE:  Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

LEXO EDHE:  Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Trixa tregon se tekstin dhe muzikën e ka realizuar së bashku me vëllain e saj Alban Ramosaj, i cili në një koment ka treguar edhe një herë mbështetjen e tij për të motrën.

“Shumë krenar për ty engjëlli im. Superstar, zemër”, shkruan Alban Ramosaj./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina nuk përmbahet/ Pozon seksi me këmishë nate

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj Ledjanës

LEXO EDHE:  Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE