Connect with Us

Të ndarë apo bashkë?/ Eros Grezda flet për marrëdhënien me Oriola Marashin

Showbizz

Të ndarë apo bashkë?/ Eros Grezda flet për marrëdhënien me Oriola Marashin

Publikuar

-

Të ndarë apo bashkë?/ Eros Grezda flet për marrëdhënien me Oriola Marashin

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Ata u përfolën për ndarje pasi kishin fshirë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Së fundi dyshja kanë ngritur dyshimet se janë rikthyer bashkë. Ata kanë nisur ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instgarm.

Teksa të gjithë janë në dyhsime për marrëdhënien e tyre nëse janë bashkë apo të ndarë, futbollisti Eros Grezda ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet duke u shprehur se është shumë mirë nga ana sentimentale.

I ftuar në emisionin “Jashtë loje”, ai ka pranuar se gjërat mes tij dhe Oriolës janë shumë mirë. Je mirë nga ana sentimentale?”- u pyet futbollisti.

LEXO EDHE:  Djali i Sokol Olldashit flet për marrëdhëniet me Berishën dhe Bashën/ Jam me parimin…

“Pse dukem keq? Nga ana sentimentale jam shumë mirë. Gjithçka është në rregull,” u përgjigj Grezda./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Bearti i habit të gjithë/ Zbulon “sekretin” e Teas

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Britney Spears thyen rrjetin/ Pozon foton topless dhe të gjithë u çmendën pas saj

Publikuar

-

Nga

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Britney Spears ka ndezur rrjetin teksa k apublikuar një foto ku shafqet topless. Me mijëra fansa komplimentojnë yllin e muzikës për fizikun e saj.

Kujtojmë se Brtiney ka qenë në qendër të vëmendjes së fundi për shkak të gjyqit që ka me të atin. Ylli i muzikës ka kërkuar t’i japë fund marrëveshjes që ka kontrolluar karrierën e saj, financat dhe vendimet personale për më shumë se një dekadë.

Britney është shprehur se kontrrolli i të atit e ka penguar atë të krijojë një familje me të dashurin Sam Asghari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE