Connect with Us

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Showbizz

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Publikuar

-

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Pas lindjes së djalit, Amar, aktorja e njohur, Olta Gixhari është kthyer shumë shpejt në forma. Pak javë pas lindjes, Olta tregoi pa asnjë kompleks linjat e saj duke frymëzuar shumë nëna të reja.

Si shumë personazhe të tjerë të showbizzit, edhe Olta është akuzuar shpesh për photoshop apo përdorim të filtrave në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto seksi ku tregon hiret e saj me një shall në bel dhe një këmishë që i tregon dekoltenë.

LEXO EDHE:  Foto- “Rama Ik…”/ Mesazhi i Erion Veliajt për kryeministrin

E sigurt që shumë prej ndjekësve nuk do ta besonin që kjo foto s’ka filtër, aktorja shkruan:

Po të them që s’ka asnjë filtër foto nuk do më besoni,kështu që s’po flas😘 “, shkruan Olta Gixhari./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Në pritje të fëmijës së pestë?/ Ja si qëndron e vërteta pas fotos që bëri xhiron e rrjetit

LEXO EDHE:  Epidemiologu publikon foton shqetësuese/ Kështu marrim viruset si “ushqim” në gojë

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Në pritje të fëmijës së pestë?/ Ja si qëndron e vërteta pas fotos që bëri xhiron e rrjetit

LEXO EDHE:  Foto seksi para filmit

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Zbuloni çfarë ndodh nëse merrni shoqen e ngushtë si shoqëruese në dasëm

LEXO EDHE:  Foto- “Rama Ik…”/ Mesazhi i Erion Veliajt për kryeministrin

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE