Connect with Us

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Showbizz

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Publikuar

-

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Pas lindjes së djalit, Amar, aktorja e njohur, Olta Gixhari është kthyer shumë shpejt në forma. Pak javë pas lindjes, Olta tregoi pa asnjë kompleks linjat e saj duke frymëzuar shumë nëna të reja.

Si shumë personazhe të tjerë të showbizzit, edhe Olta është akuzuar shpesh për photoshop apo përdorim të filtrave në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto seksi ku tregon hiret e saj me një shall në bel dhe një këmishë që i tregon dekoltenë.

LEXO EDHE:  Selena Gomez fshin Instagramin çdo javë. Ja cila është arsyeja

E sigurt që shumë prej ndjekësve nuk do ta besonin që kjo foto s’ka filtër, aktorja shkruan:

Po të them që s’ka asnjë filtër foto nuk do më besoni,kështu që s’po flas😘 “, shkruan Olta Gixhari./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“3 flirtime janë shumë”/ Arditi këshillon Granitin për Semin dhe Sheilën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Të gjithë në shtëpinë e Big Brother Vip po presin me padurim të rejat më të fundit mes dyshes Granit-Fifi.

Teksa të gjithë po presin puthjen e parë, Arditi sot ka këshilluar Granitin pas një situatë flirtuese me Sheilën dhe Semin.

“Ti me Fifin je tu e pas diçka. Sot nja dy tre momente e kishe shkund. Nja dy tre flirte ishin shumë”, ka thënë Arditi.

LEXO EDHE:  Nga Luana Vjollca te Olti Curri: Ja sa paguhen të famshmit shqiptarë për një postim në Instagram

LEXO EDHE:  Nga Luana Vjollca te Olti Curri: Ja sa paguhen të famshmit shqiptarë për një postim në InstagramNdërkohë që Graniti siguron që s’ka asgjë mes tyre përveç shakave.

“Hajgarja është hajgare”, është shprehur Graniti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nami” për një puthje/ Iliri i tregon Fifit vendin ideal ku mund të “rrëmbejë” Granitin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Fifi dhe Graniti janë kthuer në epiqendrën e diskutimeve brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Të gjithë banorët janë kuriozë të dinë pse nuk po e japin puthjen e parë Fifi dhe Graniti.

Në orët e para të mëngjesit, Fifi, Iliri dhe Sabiani kanë diskutuar për këtë pjesë.Duke dashur që puthja të ndodhë, Iliri ka këshilluar Fifin t’ia rrëmbejë puthjen Granitin në pjesën kur futesh për tek dhoma e rrëfimit.

LEXO EDHE:  FOTO/Njihuni me ishullin e përrallave

LEXO EDHE:  Foto-Kaos në Tiranë/ Bllokohen qindra automjete në bulevardin “Zogu i Parë”

Ndërkohë Fifi u shpreh se e kishte menduar këtë pjesë por edhe në atë pjesë të shtëpisë ka kamera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bora Zemani pritet të hyjë sot në “Big Brother”/ Ndjekësi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit

“Big Brother” pritet të jetë sot një spektakël i vërtetë. Kjo nga lajmi se Bora Zemani, pas të gjitha herëve që është përmendur emri i saj gjatë emisionit, pritet të hyjë sot në shtëpi për të sqaruar të gjitha.
Lajmi i hyrjes së saj ne “Big Brother” ka bërë xhiron e rrjetit dhe është komentuar pafund nga ndjekësit.

Komenti që ra më së shumti në sy edhe ai që përmend Olsën.
Konkretisht ndjekësi shkruan: “Po i bëni diss Olsës për skenare”.

LEXO EDHE:  Sot është një nga meshkujt më seksi/ Ja si dukej Ledri Vula në gjimnaz

LEXO EDHE:  Demi Rose ngre temperaturat/ “Tërbon” rrjetin me të pasmet bombastikeKujtojmë se së fundmi emri i Borës është lakuar shumë në media për shkak të afrimitetit të ish partnerit të saj dhe shoqes së ngushtë, si edhe për shkak të deklaratave nga ana e Donaldit./CNA.al

LEXO TE PLOTE