Connect with Us

“Më merr malli për ty”/ Antonela bën deklaratën e fortë për Mevlanin

Showbizz

“Më merr malli për ty”/ Antonela bën deklaratën e fortë për Mevlanin

Publikuar

-

Antonela dhe Mevlani kanë qenë dy nga konkurentët më të komentuar të programit Përputhen. Ata edhe janë pëlqyer shumë nga publiku, por edhe komentuar shumë.

Antonela e ka shprehur hapur pëlqimin e shumtë që ka pasur ndaj Mevlanit.

Por ky i fundit zgjodhi të dilte çift me Ledjanën, ku edhe së fundi i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Ditën e djeshme Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin që drejton Antonela dhe e ka pyetur atë a e merr malli për Mevlanin.

LEXO EDHE:  Shqipja plas “bombën” e radhës: Mevlani të më japë lekët që më ka borxh

Të merr malli ndonjëherë për mua, meqë ra fjala”, e ka pyetur Mevlani.

Më merr, më merr shumë”, është shprehur Antonela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  Takimi romantik i Atdheut dhe Antonelës/ Çmendet Blerimi

LEXO EDHE:  Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  “Kështu është kur i fut gishtat në gojë të tjerëve”/ Antonela godet Atdheun në mes të emisionit

LEXO EDHE:  Miq apo të dashur?/ Arsimi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Antonelën

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE