Connect with Us

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Showbizz

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Sot në emisionin Përputhen 40+, është publikuar një video e konkurrentit Olti ku shihet me dy vajza në një klub.

Olti është shprehur se ai nuk ka asnjë lidhje jashtë emisionit, por Lindita ka reaguar duke thënë se vajza në video është ish e dashura e Oltit dhe se e ka kërcënuar.

Lindita tha se vajza i ka dërguar video kërcënuese dhe se Olti e di shumë mirë dhe nuk ka reaguar aspak.

Ajo shprehet e sigurt se vajza që u shfaq në video është ish e dashura e tij.

LEXO EDHE:  Përplasjet e forta tek Astiri/ Kryemadhi: Lotët e qytetarëve, mallkimi e ndëshkimi mbi Edi Ramën

Më kanë ardhur kërcënime nga ajo vajza. Unë ja kam treguar Oltit dhe nuk ka reaguar fare.

Ai e di shumë mirë fjalorin e ulët që ajo ka përdorur ndaj meje”, është shprehur ajo.  CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Mbyllja e llotove/ Rama publikon videon humoristike

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Video që fundos Bashën/ S’ka donatorë, por offshorë rus

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Pas medias Basha kujtohet për ish-të përndjekurit

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  Eduard Halimi dorëzoi mandatin/ Reagon Basha: La mandatin për…

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE