Connect with Us

Horoskopi, e Hënë, 14 Qershor 2021

Horoskopi

Horoskopi, e Hënë, 14 Qershor 2021

Publikuar

-

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët?

Dashi

Ka shumë humor të mirë me energjinë astrale të sotme. Por nëse doni të bëni me të vërtetë përshtypje për dikë, atëherë mos e teproni, pasi mund ta shtyni, në vend që ta ndizni. Është e vështirë për ju që të mos nxisni një buzëqeshje kudo që të jeni, por ka një kohë dhe një vend për gjithçka.

Demi

Energjia aktuale planetare me siguri do të zbukurojë jetën tuaj, veçanërisht kur bëhet fjalë për romancën. Ju keni tendencë të keni një sens shumë të thatë humori, prandaj ndonjëherë është e vështirë për të tjerët të tregojnë nëse po bëni shaka apo jo. Megjithatë do të keni një bisedë me një person interesant sot.

Binjakët

Nëse sot do të shoqëroheni me të tjerët, ju jeni të garantuar të argëtoheni shumë. Ju gjithashtu do të takoni në mënyrë të pashmangshme persona të tjerë që duan të flasin pa fund për të gjitha sekretet dhe misteret e universit, ashtu si edhe ju.

Gaforrja

Energjia astrale ju inkurajon të ftoni disa miq për një mbrëmje të improvizuar, nëse është e mundur, në mënyrë që ju dhe një i dashur të relaksoheni në shoqëri të mirë dhe të shijoni një mbrëmje me shaka. Nëse kjo nuk është e mundur, atëherë bëni të njëjtën gjë, i vetëm.

Luani

Është sensi juaj i shkëlqyeshëm i humorit që vjen në ndihmë për sa i përket një marrëdhënie të rëndësishme. Aspekti i sotëm ju jep vetëm avantazhin që ju nevojitet në departamentin e komunikimit për t’ju ndihmuar të fitoni mbi një argument të caktuar që një i dashur mund të paraqesë.

Virgjëresha

Konfigurimi aktual astral me siguri do t’ju japë të gjitha fuqitë e bisedës që mund t’ju duhen në mënyrë që të bindni një person. Ju jeni në gjendje të diskutoni për çdo gjë me flakë, besim dhe zgjuarsi. Sa i përket aspektit financiar, do të jeni në gjendje të zgjidhni një problem me një investim.

Peshorja

Duket se nuk mund të dështoni sot, me bashkëveprimin e energjive planetare në anën tuaj. Çfarëdo ndërveprimesh romantike të keni, do të zbuloni se ato janë jashtëzakonisht të suksesshme dhe se ju qartë jeni përparësia kryesore e dikujt tjetër. Tani për tani, nuk keni asgjë për të humbur.

LEXO EDHE:  Horoskopi e mërkurë 23 nëntor

Akrepi

Është një ditë e mirë për të thënë mendimin tënd. Jo se në përgjithësi keni shumë probleme me këtë. Por edhe ju mund të përballeni me situata ku ndiheni të frikësuar dhe hezitues të flisni. Jo sot. Nuk do të ketë rrethana që nuk mund t’i përballoni, sepse energjia astrale do të rrisë aftësitë tuaja.

Shigjetari

Prisni një ngritje të aftësive tuaja të komunikimit sot. Nëse shpesh përjetoni vështirësi në shprehjen e ndjenjave tuaja të vërteta, ky do të jetë një ndryshim i mirëpritur për ju. Merrni parasysh t’i diskutoni gjërat me këdo që keni çështje të pazgjidhura.

Bricjapi

Nëse diçka ju ka shqetësuar, sot është një kohë e mirë për ta zgjidhur atë. Aftësia juaj e shkëlqyer komunikuese do të jetë edhe më e fortë me energjinë e sotme. Nëse problemet tuaja kanë të bëjnë me një koleg, shef, bashkëshort, mik apo të afërm, ju do të gjeni fjalët për të komunikuar në mënyrë efektive mendimet tuaja.

Ujori

Ju mund të jeni të qetë kur bëhet fjalë për të shprehur ndjenjat. Sot nuk mund të ketë përjashtim. Aspektet mund të sjellin forcë të vërtetë në aftësitë tuaja të komunikimit. Merrni hapa konkretë për të shprehur ndjenjat tuaja duke filluar me biseda. Fjalët do të vijnë shumë më lehtë se zakonisht.

Peshqit

Aspekti aktual do të thotë që ju keni një mundësi të mrekullueshme për të rregulluar disa probleme me partnerin tuaj. Dikush ka të ngjarë të kopjojë një ide të re të shkëlqyer që mund ta keni prezantuar ju. Kjo ditë ka aspekte të favorshme që tregojnë se jeni duke kërkuar mënyra për të fituar para.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 24 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

E keni të vështirë të ecni përpara, duket sikur diçka ju step. Jepini vetes më shumë liri. Tani është momenti sepse po ndjeni se dëshira juaj për të shijuar jetën po karikohet sërish dhe gjithçka po shkon mirë, për sa kohë që nuk e lini veten të pas dore dhe dhe përballeni me probleme shëndetësore.

Demi (21 Prill – 20 Maj)

Do të jeni më komod në shoqëri dhe është koha të kuroni marrëdhëniet tuaja në mënyrën e duhur, jo vetëm ato shoqërore por edhe me partnerin/en. Duhet të kujdeseni për veten për të kompensuar periudhat e deritanishme, që ta themi troç, i keni neglizhuar rëndshëm. Kontrolloni dietën ditore në mënyrë që ta korrigjoni atë.

Binjakët (21 maj – 21 qershor)

Mos e merrni çdo gjë shumë seriozisht. Ju e merrni gjithçka fjalë për fjalë, e analizoni dhe kjo ju shpie në ujëra të trazuara duke ndjerë veç siklet. Mjaft më, po ezauroheni!

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Mos mendoni se nuk e keni një talent. Është Ai që shumë njerëz e duan por nuk e kanë: aftësinë për të fituar simpatinë e njerëzve. Dhe ky sharm i juaj do t’ju hapë dyert! Nga ana tjetër, nëse punoni me veten dhe ia dilni për të përmbajtur padurimin që ju karakterizon, do të përfitoni. Optimizmin e keni shumë Higher dhe vetëm në rritje. Kjo është gjë e mirë sepse forcon energjinë tuaj.

Luani (23 korrik – 23 gusht)

Ju luftoni për të duruar mungesën e ndjeshmërisë që shihni tek disa dhe më në fund do të kuptoni lojën e këtyre njerëzve. Yjet ju sjellin përfitimin e një tranziti energjie dhe do të jeni të vendosur të punoni për egon tuaj. Ka kaq shumë punë për të bërë!

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)

Aktivitetet në grup dhe puna në ekip do të jenë të mira për egon tuaj sot. Por rrezikoni të bëni nervozë disa njerëz përreth jush! Kurseni nervat tuaja dhe gjithashtu ato të të tjerëve!

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)

Humori është i tensionuar në sferën e marrëdhënies tuaj. Do të gjeni gjuhë të përbashkët, prandaj mendoni si t’ia dilni. Rrethanat ju lejojnë të qëndroni të qetë dhe të racionalizoni jetën tuaj private në mënyrë që ta përmirësoni atë.

LEXO EDHE:  Horoskopi, e diel, 28 Korrik 2019

LEXO EDHE:  5 shenjat më besnike të zodiakut që nuk tradhëtojnë kurrë

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Kjo ditë është e dedikuar për familjen, por ka vend dhe për shoqërinë, madje ky është vendi më i mirë për të rimbushur bateritë. Gjendja emocionale po ndikon në vitalitetin tuaj më shumë se zakonisht. Merruni vesh me të tjerët dhe përpiquni të komunikoni.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Do të jeni plotësisht të lirë të shprehni atë që keni në mendje dhe të arrini rezultate pozitive. Ju nuk po merrni mjaftueshëm energji dhe kjo po jua ul ritmin. Kontrolloni shëndetin dhe hani më shumë fruta stine.

Bricjapi (22 dhjetor – 20 janar)

Bricjapi me Venusin në aspekt të mirë dhe Diellin që nuk është më i kundërt, kanë një lajm të mirë për ju dhe ai po vjen. Fundi i gushtit do të jetë gjithashtu i rëndësishëm. Ajo që duhet të bëni është që të jeni të qëndrueshëm në gjërat që bëni. Çdo gjë duket të jetë në përputhje me pritshmëritë tuaja. Edhe raporti në çift duket të jetë në “qiellin e shtatë”.

Ujori (21 janar – 19 shkurt)

Duke përdorur imagjinatën tuaj do të jeni në gjendje të gjeni një mënyrë për ta bërë veten më të kthjellët, pa qenl nevoja të mërziteni për asgjë. Nuk ia vlen! Po qëndroni në mënyrë të palëkundur në formë dhe energjitë tuaja janë në ekuilibër. Përdorini këtë avantazhe si një shans për të rivlerësuar shëndetin tuaj.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Këtë ditë të parë të fundjavës, gjetja e kompromisit në çift mund të jetë pak më e komplikuar. Por vëmendja juaj tani përqendrohet kryesisht te puna, ku ka disa zhvillime të rëndësishme për tu mbajtur parasysh. Pra, para se të merreni ca si shumë me veten, merrni parasysh mirë pro dhe kundra që hasni në punë. Nëse keni pasur një zhgënjim në të kaluarën, mund të mos jeni të gatshëm t’i jepni hapësirë ​​dikujt që nuk ju sjell ndonjë sadisfaksion të paparë. Frika nga vuajtjet është e madhe dhe ju nuk jeni aspak gati që ta lini veten t’i jepeni rastësisë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Akrepi

Nëse ka një shenjë që është vazhdimisht e hapur për ndryshim dhe mendim është Akrepi.

Me Jupiterin në Ujor, jo vetëm që do të ndiheni aventureskë dhe me shpirt të lirë, por do të dëshironi të shihni mundësi të reja për të bërë atë që keni ëndërruar gjithmonë .

Shigjetari

Vetëvlerësimi është një derë rrotulluese për ju derisa planeti juaj sundues të shkruajë emrin tuaj në planifikuesin e tij të ngjarjeve kozmike dhe t’iu drejtojë drejt vetëvlerësimit dhe dashurisë për veten.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 24 nëntor 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 24 nëntor 2019

Dashuria ndaj vetes ju duket mahnitëse dhe kjo do t’ju çojë përpara në një moment, ku të gjithë rreth jush do të dëshirojnë të jenë si ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi

Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e duhura, prandaj mund të merren vendime me rëndësi.

Demi

Ditë e veçantë kjo e premte 23 korrik për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do të merreni vesh për mrekulli me parterin tuaj dhe do të argëtoheni pa fund së bashku.

Binjakët

Do t’i jepni rëndësinë e duhur nesër jetës suaj në çift dhë gjithçka do të shkojë ashtu si e kishit ëndërruar. Nuk pritet të ndodhë asgjë e keqe. Por me financat duhet të bëni kujdes maksimal.

Gaforrja

Ditë goxha e tensionuar pritet të jetë kjo e premte për ata që janë në një lidhje. Gjithsecili do të kërkojë t’i dalë e tija dhe askush nuk do të hapë rrugë.

Luani

Dita e premte do të jetë më e qetë për ata që janë në një lidhje. Më në fund do t’i sqaroni mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur dhe do të jeni më të qetë.

Virgjëresha

Pesimizmi juaj këtë ditë të fundit në prag fundjave, në jetën sentimentale do të jetë tërësisht i pajustifikuar. Nëse mbylleni në vetvete keni për ta humbur njëherë e përgjithmonë partnerin.

Peshorja

Do të keni të njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj dhe do të bashkëpunoni për gjithçka me të. Dita do të jetë plot diell dhe e mbushur me emocione.

LEXO EDHE:  Horoskopi e shtunë 18 mars

LEXO EDHE:  Horoskopi për sot, 10 shkurt 2019

Akrepi

Do të keni probleme goxha të mëdha gjatë kësaj ditë në jetën tuaj në çift dhe do të ndiheni shpeshherë keq. E mira do të jetë që të gjeni mënyrën për të folur me partnerin, jo të kërkoni ngushëllim në krahët e dikujt tjetër.

Shigjetari

Do të përballeni me shumë zhgënjime këtë të premte juve që jeni në një lidhje dhe do të vuani tej mase. Sikur të kishit bërë kujdes më parë nuk do të përballeshit kurrsesi me një situatë të tillë.

Bricjapi

Do të bekoheni nga yjet gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia në çift do ecë më së miri. Si ju ashtu edhe partneri do të jeni të gatshëm ta dëgjoni tjetrin dhe të shkëmbeni mendime për çdo gjë.

Ujori

Do të tregoheni shumë të hapur dhe të disponueshëm ndaj partnerit gjatë kësaj dite. Marrëdhënia në çift nuk do të ketë asgjë për çfarë të shqetësoheni.

Peshqit

Do t’i shtoni dozat e intimitetit në çift gjatë kësaj dite dhe do të kaloni çaste të lumtura në krahët e partnerit. Shumë gjëra kanë për të qenë ndryshe për ju.

LEXO TE PLOTE