Connect with Us

FOTOT- Kështu nuk e keni parë asnjëherë/ Luana Vjollca në faqen e parë të revistës së njohur

Showbizz

FOTOT- Kështu nuk e keni parë asnjëherë/ Luana Vjollca në faqen e parë të revistës së njohur

Publikuar

-

Luana Vjollca nuk heq dorë nga photoshop-i/ Ndjekësit nxjerrin detajet nga fotoja me belin e hollë

Luana Vjollca po bëhet e njohur edhe jashtë kufijve shqiptarë. Së fundi ajo publikoi fotot dhe videot ku tregonte bashkëpunimin e saj me Philip Plein.

Pas kësaj Luana është shfaqur në faqen e parë të revistës së njohur Style Cruze ku ka dhënë edhe një intervistë.

Moderatorja shfaqet me një pamje si asnjëherë më parë. Me flokët e shkurtra, bjonde me një fustan ngjyrë blu dhe çizme të gjata.

LEXO EDHE:  “Më ndihmoni!” Luana Vjollca ka nevojë për ne dhe mjafton të bëjmë këtë veprim

Ky është një tjetër sukses i moderatores, e cila po e shtrin famën e saj edhe jashtë kufijve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Publikuar

-

Nga

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Ana Kauri është një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja e Përputhen, pas festës së ditëlindjes, po shijon ditët e nxehta në bregdet.

Ish konkurrentja nuk i ka kursyer aspak pozat e nxehta me bikini ku në sy bien linjat e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sindi hakmerret ndaj Muratit/ I nxjerr bojën edhe Olës

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat.

LEXO EDHE:  Agjentja bjonde me syze e OFL sërish në deklaratë/ Thirrje 3 emrave të tjerë të botës së krimit

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte show, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirë me vapën?”/ Luana Vjollca nuk kursehet me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram, ku ndan momentet e saj nga përditshmëria, setet e reja fotografike apo edhe projektet e saj.

Së fundi Vjollca shfaqet shumë seksi dhe provokouese teksa pozon me rroba banjo. E shtrirë në tokë dhe me poza mjaft joshëse, Luana ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Agjentja bjonde me syze e OFL sërish në deklaratë/ Thirrje 3 emrave të tjerë të botës së krimit

LEXO EDHE:  Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

“Mirë me vapën?”, shkruan Luana krahas fotove seksi, ku menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese për moderatoren./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE