Connect with Us

FOTOT-Anxhela Peristeri nxeh rrjetin/ Shfaqet super në formë me bikini

Showbizz

FOTOT-Anxhela Peristeri nxeh rrjetin/ Shfaqet super në formë me bikini

Publikuar

-

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.Peristeri është shumë e komentuar përsa i përket pamjes së jashtme.

Në Eurovizion, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke u cilësuar një nga këngëtaret me veshjen më të mirë.

Pas pjesëmarrjes në Eurovizion, Anxhela ka nisur pushimet e sezonit veror ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit e saj disa poza ku shfaqet me bikini.

LEXO EDHE:  FOTO/Porsche Mission Es pritet të ketë 20 mijë shitje çdo vit

Këngëtarja duket super në formë teksa tregon linjat me bikini./ CNA.al

 

Performon e dyta në Eurovision, si mund ta votojnë Anxhela Peristerin shqiptarët jashtë vendit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  Soni Malaj tregon muskujt/ Këngëtarja trazon rrjetin me foton e fundit

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  WOW/ 30 fotot e Kejvina Kthellës që nuk duhen humbur

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Publikuar

-

Nga

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  FOTO/Porsche Mission Es pritet të ketë 20 mijë shitje çdo vit

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  FOTO/Porsche Mission Es pritet të ketë 20 mijë shitje çdo vit

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE