Connect with Us

FOTO-Një “bishë” e vërtetë/ Ana Kauri tregon format perfekte

Showbizz

FOTO-Një “bishë” e vërtetë/ Ana Kauri tregon format perfekte

Publikuar

-

Ana Kauri është një nga vajzat më seksi të showbizit. Bukuroshja nga Berati u bë e njohur në Përputhen dhe u kthye në një ngfa konkurrentet më të përfolura.

Ana është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet me bikini dhe krahas tregon se fotot nuk kanë photoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pasi iu zbulua i dashuri/ Kejvina Kthella “tërbon” ndjekësit me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja Kejvina Kthella po shijo pushimet e saj në Bodrum të Turqisë me të dashurin e saj, emrin dhe imazhin e të cilit Kejvina e ka mbajtur sekret.

Por gjatë një incidenti në Bodrum, ku vendi është përfshirë nga flakët, ka bërë që pushuesit të evakuohen.

Ngjarja kaotike është filmuar nga këngëtarja serbe, Jelena Karleusa, e cila ka mbajtur ndjekësit gjatë gjithë kohës të informuar për situatën dhe gjatë këtij momenti pa dashje ka zbuluar edhe partnerin e Kejvinës.

LEXO EDHE:  Bora Zemani tregon çfarë nuk i pëlqen tek konkurrentët e Përputhen: Revoltohem kur…

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më të nxehta të “meksikanes bombastike“

Në videon e publikuar nga Jelena, Kejvina shfaqet e shqetësuar, duke qarë dhe partneri i saj po e qetësonte.

Mirëpo kjo situatë ka kaluar shumë shpejt për modelen dhe ajo së fundi ka publikuar një video shumë provokuese teksa kërcen me këngën e Taynës.

E veshur me bikini , Kejvina tregon format e saj perfekte duke çmendur ndjekësit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot nudo që “thyen” rrjetin/ Supermodelja britanike që çmendi meshkujt me format e saj

Publikuar

-

Nga

Fotot nudo që “thyen” rrjetin/ Supermodelja britanike që çmendi meshkujt me format e saj

Ajo është një nga modelet më seksi, më të ndjekura dhe më të komentuara në botë.

Bëhet fjalë për supermodelen britanike me 17.1 milionë ndjekës në Instagram, Demi Rose.

Supermodelja pak kohë më parë publikoi në rrjetet sociale disa foto ku shfaqej tërësisht nudo në natyrë dhe ndjekësit u çmendën pas saj.

LEXO EDHE:  Bora Zemani tregon çfarë nuk i pëlqen tek konkurrentët e Përputhen: Revoltohem kur...

Fotot grumbulluan mbi 1 milionë pëlqimë në Instagram dhe mijëra komente komplimentuese.

LEXO EDHE:  Antonela në makinë me Fationin/ Zbulohet arsyeja

Së fundi Demi ka publikuar sërish disa foto ku shfaqet tejet provokuese e veshur me një këmishë jeshile, që i lë pak vend imagjinatës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Stresi ka vetëm një dëshirë/ Ja çfarë pret reperi nga jeta

Publikuar

-

Nga

Stresi është një nga reperët më të komentuar të showbizzit.  Së fundi reperi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij ku ka zbuluar dhe dëshirën e tij më të madhe.

Dikush i shkruan Stresit se çfarë do më shumë nga jeta, dhe reperi përgjigjet: “Të bëhem babë, inshallah një ditë” .

Kujtojmë se Stresi nuk ndohet në Shqipëri që pas protestës për Klodian Rashën. Siçe tregon në postimet e tij, Stresi ndodhet në Angli nga ku ka realizuar disa këngën.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më të nxehta të “meksikanes bombastike“

LEXO EDHE:  “Ka për ta paguar shtrenjtë”/ Ledjana largohet nga Përputhen

Kënga e tij e fundit e publikuar pak javë më parë “Po foli i fundit” ka më shumë se 2 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

LEXO TE PLOTE