Connect with Us

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Showbizz

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Publikuar

-

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të përfolura në mediat rozë. Shpesh ajo provokon ndjekësit teksa pozon foto me bikini duke treguar linjat perfekte.

Së fundi, ish konkurrentja e Përputhen ka ndezur rrjetin duke publikuar një foto ku shihet duke ekspozuar format.

Ajo pozon para pasqyrës dhe tregon tatuazhin në të pasme.

Për më tepër shihni fotot./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Britney Spears thyen rrjetin/ Pozon foton topless dhe të gjithë u çmendën pas saj

Publikuar

-

Nga

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Britney Spears ka ndezur rrjetin teksa k apublikuar një foto ku shafqet topless. Me mijëra fansa komplimentojnë yllin e muzikës për fizikun e saj.

Kujtojmë se Brtiney ka qenë në qendër të vëmendjes së fundi për shkak të gjyqit që ka me të atin. Ylli i muzikës ka kërkuar t’i japë fund marrëveshjes që ka kontrolluar karrierën e saj, financat dhe vendimet personale për më shumë se një dekadë.

Britney është shprehur se kontrrolli i të atit e ka penguar atë të krijojë një familje me të dashurin Sam Asghari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Manjola Nallbani e quan ”zjarr” Jennifer Lopezin/ Ndjekësit e “mbulojnë” me komplimente : Ti je më e mirë

Publikuar

-

Nga

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Ajo është shumë e komentuar edhe për pamjen e saj të jashtme, ku shpesh i lë të gjithë gojëhapur me linjat e saj perfekte.

Së fundi Manjola ka publikuar një video të Jennifer Lopez, e cila një ditë më parë ka festuar 52-vjetorin duke e komplimentuar për linjat e saj.

LEXO EDHE:  Fotot/ Cfarë po i mungon Mel B?

LEXO EDHE:  FOTO- “Kur ke një mal me punë përgjysëm”/ Ronela Hajati shfaqet më seksi se kurrë

Por ndjekësit kanë vërshuar me komentet ku i shprehin Manjolës se ajo është shumë herë më e mirë se Jennifer Lopez./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

LEXO TE PLOTE