Connect with Us

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Oriola Marashi tregon format seksi me bikini

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Oriola Marashi tregon format seksi me bikini

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja nuk është e njihur vetëm për publikun shqiptar por imazh në kompani shumë të njohura në botë, si Guess.

Pas projekteve të shumta në fushën e modelingut Oriola ka zgjedhur të kalojë ditët e nxheta në bregdet, ku sigurisht nuk kanë munguar edhe pzoat seksi.

LEXO EDHE:  Sot feston ditëlindjen/ Rona Nishliu jep lajmin e madh me vajzën në krahë

Ajo shfaqet më seksi se kurrë me bikini duke treguar format e saj perfekte.

LEXO EDHE:  Sot feston ditëlindjen/ Rona Nishliu jep lajmin e madh me vajzën në krahë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

Pse nuk bie kurrë në dashuri?/ Enca habit ndjekësit me përgjigjen

Enca Haxhia është një prej këngëtarëve e cila është folur shumë pak për jetën e saj private.

Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë publike asnjë nga lidhjet e saj.

Në një postim në Instagram, Enca u është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve për pyetje të ndryshme, ku një prej tyre e ka pyetur se pse nuk bie kurrë në dashuri.

LEXO EDHE:  Soni Malaj përlotet gjatë emisionit, merr surprizën e papritur

Këngëtarja i është përgjigjur se ajo bie në dashuri çdo ditë të jetës së saj.

LEXO EDHE:  Soni Malaj përlotet gjatë emisionit, merr surprizën e papritur

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Përputhen shtatzënë?/ Fotot që ngritën dyshimet

Publikuar

-

Nga

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Fjorela Peto është një vajzat e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Peto u largua nga emisioni pasi deklaroi se e kishte gjetur njeriun e saj të zemrës jashtë. Që nga ajo kohë daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, madje ajo nuk është bërë pjesë e festive që shpesh ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar.

Së fundi gjatë një vëzhgimi në rrjetet sociale, Fjorela shfaqet në disa foto me barkun e rrumbullakosur gjë që ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE:  Sot feston ditëlindjen/ Rona Nishliu jep lajmin e madh me vajzën në krahë

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë, por fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur të ish konkurrentes.

LEXO EDHE:  “Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta”/ Robert Berisha bën urimin emocionues për ditëlindjen e të bijës

Nuk mbetet gjë tjetër veçse të jetë Fjorela ajo që të konfirmojë apo mohojë zërat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE