Connect with Us

“E kam vetë fajin”/ Mevlani e pranon se Ledjana e ka lënduar

Showbizz

“E kam vetë fajin”/ Mevlani e pranon se Ledjana e ka lënduar

Publikuar

-

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy prej personazheve më të përfolura të Përputhen. Pak kohë më parë dyshja janë ndarë por vazhdojnë ende t’i heshtin njëri-tjetrit thumbe në rrjetet sociale. me deklaratat e tyre.

Së fundmi, ish-konkurrenti 33 vjeçar ka folur edhe njëherë për këtë teksa ka qenë i ftuar në rubrikën “N’fermë”.

I pyetur nga gazetari Ervin Kurti se pse i është lënduar zemra, Mevlani e ka marrë vetë përsipër fajin.

“Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”, është shprehur ai. Më pas gazetari e pyeti: Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?

LEXO EDHE:  Ledjana nxeh rrjetin/ Pozon duke treguar gjoksin bombastik

“Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, është shprehur më tej Mevlani./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Publikuar

-

Nga

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Ish konkurrentja e Përputhen 1, Ina Kollçaku i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Në një intervistë për emisionin “Ora verore”, ajo është shprehur se vazhdon të mendojë faktin se do të bëhet nënë pa baba.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar dhe se po e shijon shumë këtë kohë në Livadhe.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur  për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende ti qendrosh këtij mendimi?

LEXO EDHE:  ‘Gjeti tenxherja kapakun’, Klea Huta tregon sekretet e lidhjes me Elgit Dodën

LEXO EDHE:  Ledjana nxeh rrjetin/ Pozon duke treguar gjoksin bombastik

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të përfolura të momentit.

Bukuroshja duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj, nga ku nuk mungojnë edhe pozat e nxehta.

E veshur me bikini ngjyrë minimaliste, Kejvina ka treguar format e saj “bombë”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I pëlqen të pozojë vetëm me të brendshme/ Njihuni me modelen provokuese

Publikuar

-

Nga

Caroline Zalog është një modele mjaft e njohur në rrjetet sociale. Ajo është bërë e famshme falë linjave të saj dhe fotove tërheqëse që publikon në Instagram.

Carolines i pëlqen më së shumti të pozojë me të brendshme , madje nuk nguron të dalë vetëm me to edhe në rrugë.

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më provokuese të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE