Connect with Us

Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

Showbizz

Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

Publikuar

-

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Të shumta janë ish konkurrentët e Pëpruthen që i janë future muzikës. Pas Melisës, Mevlanit, Ana Lleshit edhe Tea duket se ka planifikuar të bëhet pjesë e muzikës. Këtë ajo e ka treguar gjatë një inetrviste për prive.

E pyetur se pse do të bëhet pjesë e muzikës, ajo shprehet: Për hobi, pasion.

Gjitashtu ajo nuk u ka hspëtuar as pyetjeve të jetës personale. E pyetur nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje toksike, Tea shprehet: Po një herë.

Kujtojmë se Tea pati një lidhje dashurie me Beart Rexhepin, me të cilin e vazhduan historinë e dashurisë pas daljes nga Përputhen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pozon tërësisht e zhveshur mbi kalë/ Modelja “Playboy” ekspozon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

Stefanie Gurzanski është një modele dhe një aktore shumë e njohur. Karriera e saj si modele nisi pasi nuk po gjente dot një profesion të përshtatshëm për të jetuar dhe vendosi të postonte fotot e saj në rrjetet sociale.

Duke treguar bukurinë e saj dhe trupin perfekte, Stefanie arriti të tërhiqte vëmendjen e revistave të njohura duke pushtuar kështu kopertinat e tyre.

LEXO EDHE:  Operacionet plastike dhe jeta private/ Tayna tregon “sekretet”

Ajo ka pozuar për shumë revista të njohura si Playboy, Vogue, Maxim dhe Elle.

LEXO EDHE:  “Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i Përputhen zbulon me kë ka më shumë shoqëri jashtë Përputhen

Gurzanski gjithashtu ka njënumër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku kalon numrin e 1 milionë përdoruesve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Publikuar

-

Nga

Amber Field është një modele dhe sportiste e njohur. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan foto shumë seksi.

Field nuk nguron të tregojë format e saj shpërthyese teksa pozon më së shumti me bikini. Ajo merret me boks ku dhe ka fituar në titull të rëndësishëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poem e Ledri Vulës takon Dua Lipën/ Mos e humbisni takimin e ëmbël mes dy vajzave

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipan a surprizoi të gjithëve teksa së fundi ka vendosur të vizitojë Shqipërinë. Gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua u takua me shumë personaliete të njohura në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Rama, Dua ka takuar një prej miqve të saj më të mirë dhe të hershëm, reperin Ledri Vula.

Reperi e ka prezantuar këngëtaren me vajzën e tij, Poem Blu, e cila e ka pritur yllin e muzikës me një buzëqeshje.

LEXO EDHE:  Operacionet plastike dhe jeta private/ Tayna tregon “sekretet”

Gjithashtu, Dua është prezantuar edhe me partneren e Ledrit Sarën, dhe të katërt së bashku kanë publikuar një foto që po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  E “sulmuan” për heqjen e kryqit nga videoklipi/ Capital T ka një përgjigje për të gjithë kritikët

Kujtojmë se shumë vite më parë,Ledri dhe Dua kanë patur një lidhje së bashku, por pavarësisht kësaj ruajnë raporte shumë të mira familjare së bashku./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE