Connect with Us

“Nuk më ha fare çfarë mendojnë moralistët”/ Roza Lati “shigjeton” Bieta Sulon

Showbizz

“Nuk më ha fare çfarë mendojnë moralistët”/ Roza Lati “shigjeton” Bieta Sulon

Publikuar

-

“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

Moderatorja Roza Lati është një nga personazhet që shpesh është kometnuar për natyrën e saj të drejtpërdrejtë. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Roza Lati ka folur mbi setin e saj të ri fotografik ku shfaqet tejet seksi.

Gjatë emisionit mes moderatores Bieta Sulo dhe Roza Lati është vënë re një tension, pasi komenteve dhe pyetjeve të Bietës ndaj saj.

Bieta e pyet nëse fotot i bën për të rënë në sy dhe se nëse është vërtetë trupi i saj ashtu si duket në foto, pyetje të cilat kanë bërë që Lati të mos ndihet komode në inetrvistë.

LEXO EDHE:  Pozoi nudo për revistën e njohur/ Ja mendimi që ka bashkëshorti i Aulona Mustës për këtë

Ajo ka sqaruar se kjo nuk është aspak e vërtetë, se ajo nuk i ka bërë fotot për të rënë në sy, por se i pëlqen puna që bën.

Pas kësaj, Roza ka treguar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale se nuk i inetreson aspak se çfarë mendojnë apo thonë moralistët, duke shigjetuar kështu moderatoren Bieta Sulo./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pozon nudo në natyrë/ Bukuroshja që nuk i lë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Niykee Heaton është një këngëtare dhe një nga influencueset më seksi të rrjeteve sociale.

Ajo ka një nuëmr prej 3.5 milionë ndjekës në Instagram ku publikon fotot më të nxehta të saj.

Niykee është e martuar dhe ka një fëmijë. Bukuroshja e Instagramit e pëlqen shumë natyrën sad he dhuron pzoa ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

LEXO EDHE:  Deklarata e Pamupurit për uniformat me vlerë 450 milionë lekë/ Reagon Urgjenca Kombëtare

LEXO EDHE:  “Nuk i kërkoja dot lekë për kafe”/ Roza Lati tregon pse u nda nga ish i dashuri

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që "tërbon" meshkujt

Jade Amber Williams është një nga vajzat më seksi që keni parë ndonjëhreë. Jade nuk kursehet aspak me fotot ku shfaqet nudo apo fotot shpërthyee ku tregon format e saj.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të marrosur pas saj. Në çdo foto të saj ka me qindra komente ku e komplimentojnë për linjat e saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Si rrallëherë/ Kida prezanton nënën e saj

Publikuar

-

Nga

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të showbizit. Ajo gjithnjë e ka ruajtur me fanatizëm jetën e saj private dhe familjen.

Bukuroshja nga Kosova ka preferuar që në media të flitet vetëm për sukseset e saj.

Së fundi Kida ka bërë një përjashtim dhe na ka prezantuar me nënë e saj. Të dyja kanë qenë pjesë e një gëzimi familjar dhe Kida nuk ka nguruar të ndajë këto momente me ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE