Connect with Us

“I bukur simpatik ti je”/ Ana Kauri nuk i “ndahet” Rinianit

Showbizz

“I bukur simpatik ti je”/ Ana Kauri nuk i “ndahet” Rinianit

Publikuar

-

Ana Kauri është një nga vajzat më të pëlqyera të showbizzit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi Ana dhe konkurrentë të tjerë që kanë qenë pjesë e Përputhen po zhvillojnë një tur në gjithë vendet e Shqipërisë.

Bukuroshja ka ndarë disa nga momentet me konkurrentë të jerë gjatë turit, por ajo që na tërhoqi më shumë vëmendjen është një video me Rinianin, ku Ana shkruan: I bukur simpatik ti je, të gjitha ti i ke.

Duket se dyshja ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse kur ishin në Përputhen nuk arritën të krijonin diçka më shumë.

LEXO EDHE:  Nuk e fshehin më dashurinë/ Dojna dhe Vlashenti publikojnë videon e bukur

Kujtojmë se Riniani ka nisur një njohje tjetër jashtë emisionit. Po ashtu edhe Ana Kauri zbuloi se është mjaft mirë përsa i përket jetës personale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Chanel Uzi është një nga modelet më seksi të Isnatgramit. Ajo nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj në rrjetet sociale.

Chanel publikon foto ku tregon format e saj me të brendshme seksi, shpesh herë provokon edhe duke pozuar pa rroba veshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Publikuar

-

Nga

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Këngëtarja Dua Lipa duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka vizituar disa prej vendeve më të bukura të Shqipërisë, ku së fundi po pushon në Jug.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen me muzikë popullore dhe mban mbi kokë gotën e rakisë.

“Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja përkrah videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Erjona Rusi është shprehur pa doreza duke e cilësuar intervistën me ish konkurrenten e Përputhen Jasmina Kadriu si më të dobtën.

Përveç kësaj, e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, Eriona ka zbuluar se personazhi që nuk do të donte të intervistonte kurrë është Edi Rama.

Ndër të tjera u shpreh se intervista që ka shijuar më shumë është ajo me Zoran Zaev .

Pjesë nga intervista

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

LEXO EDHE:  Deklarata e Sarës për Gelianin/ Antonela: Viktima e radhës

LEXO EDHE:  Mylene Lacroix, bjondina që do t’iu marrë zemrën me fotot seksi

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?

Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE