Connect with Us

“Për’Puthen on Tour” zbret në Elbasan/ Vijojnë audicionet për të zgjedhur personazhet e sezonit të ri

Showbizz

“Për’Puthen on Tour” zbret në Elbasan/ Vijojnë audicionet për të zgjedhur personazhet e sezonit të ri

Publikuar

-

“Për’Puthen on Tour” zbret në Elbasan/ Vijojnë audicionet për të zgjedhur personazhet e sezonit të ri

Për’puthen talk show i dashurisë mbërtheu para ekranit shikuesit për gjatë gjithë sezonit të tij të parë.

Pas përfundimit  të një sezoni të suksesshëm , “Për’puthen”  nuk ndalet por do të jetë pranë fansave edhe gjatë verës.

“Për’puthen on tour” vazhdon në çdo qytet, ku të rinjtë të cilët janë në kërkim të dashurisë apo njohjeve mund të marrin pjesë në audicionet e hapura.

Në jurinë e “Për’puthen on tour” janë edhe personazhet e sezonit të parë të  Për’puthen, kjo ju bën të mundur të takoni nga afër personazhin tuaj të preferuar.

Audicionet e para janë bërë në qytetin e Durrësit , për të vazhduar më tej në qytetin e Fierit ku pjesëmarrja e të rinjve ka qënë e lartë.

Ditën e sotme, 11 Qershor, ora 18:00 “Për’Puthen on Tour” u ndal në Elbasan dhe audicionet u zhvilluan  në Teatrin Skampa./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE