Connect with Us

Pak ditë nga ndarja me Sarën/ Atdheu kapet mat duke u puthur me një tjetër konkurente

Showbizz

Pak ditë nga ndarja me Sarën/ Atdheu kapet mat duke u puthur me një tjetër konkurente

Publikuar

-

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Atdhe Xharavina ka qenë një prej konkurentëve më të komentuar në përputhen. Ai doli çift nga ky program me Sarën. por vetëm pak ditë më parë në një deklaratë publike Atdheu bëri me dije se romanca midis tyre ka marrë fund.

Pak ditë pas ndarjes së tyre, Atdheu është parë me nje tjetër konkurente të këtij programi Shqipen. Në video Atdheu shihet duke puthur Shqipen./ CNA.al

LEXO EDHE:  U kthyen sërish në studio/ Jasmina bën deklaratën e papritur për Andin

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumiPër më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  A e dini se cila nga shenjat e horoskopit puth më mirë?

LEXO EDHE:  Xheloze për Andin?/ Jasmina i përgjigjet ShqipesFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokueseDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE