Faktet/ Sali Berisha kërcënon publikisht Lulzim Bashën

Ish-kryeministri Sali Berisha, në daljet e fundit mediatike ka mbajtur qëndrime të drejtpërdrejta dhe mjaft të forta kundër kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Lideri historik i demokratëve, mbrëmjen e djeshme në studion e Syri tv, ka bërë një një paralajmërim mjaft të fortë, ndërsa nuk përjashtoi mundësinë e rikthimit në krye të Partisë Demokratike. … Continue reading Faktet/ Sali Berisha kërcënon publikisht Lulzim Bashën