Connect with Us

Shpërthen Instagramin me format e saj/ Njihuni me bjondinën që do t’iu heqë trurin

Showbizz

Shpërthen Instagramin me format e saj/ Njihuni me bjondinën që do t’iu heqë trurin

Publikuar

-

Dana Hammo është një nga vajzat më bombastike në rrjetet sociale.

Bjondina me sytë jeshil nuk i lë vend imagjinatës me format e saj provokuese.

Ajo  ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku dhe ndan fotot me bikini apo me të brendshme seksi.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme do të gjeni fotot më provokuese të Dana Hammos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Foto/ Përfundon takimi Rama-Palmer

LEXO EDHE:  Dështimi i HTC-së: Lançon telefonin e arit, ben foto me iPhone 6

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Fotot/Doni të shihni cfarë tatuazhi ka bërë Kesha?

LEXO EDHE:  Foto/ Përfundon takimi Rama-Palmer

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Ledjana Prenga është folur shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shabën. Dy konkurentët kanë bërë me dije se kanë marrë vendimin për tu ndarë pak kohë më parë.

Mirëpo, të dy shihen që shpesh herë i dedikojnë thënie apo këngë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledjana ka personalizuar një kasë telefoni ku shkruan “Kur më pyesin cila është pika jote e dobët, mendja më shkon menjëherë tek ti”. Sipër kësaj video ajo ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit “pa ty krejt shpirti mu ka thy”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE