Connect with Us

“Sa shumë më ka marr malli me të pa”/ Mevlani “thumba” Ledjanës

Showbizz

“Sa shumë më ka marr malli me të pa”/ Mevlani “thumba” Ledjanës

Publikuar

-

Mevlan Shaba është një ndër konkurenët më të komentuar të programit Përputhen. Ai gjithashtu është përfolur shumë për trinomin e krijuar mes Ledjanës dhe Antonelës. Nga ky program Mevlani doli çift me Ledjana Prengën por vetëm pak kohë pas ata konfirmuan ndarjen e tyre.

Pas ndarjes dyshja shpesh herë thumbon njëri tjetrin duke publikuar këngë të ndryshme dashurie në storit e tyre në Instagram.

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti i “Përputhen” shpërthen ndaj autores së programit: Jam gati të përballem me ty në gjykatë

Ditën e sotme Mevlani ka publikuar në storin e tij bashkëpunimin me këngëtarin e njohur Sabiani një pjesë e cila thotë: Sa shumë më ka marrë malli me të pa”.

Mos edhe këto janë thumba të tjera drejtuar Ledjanës nuk e dimë, mbetet për të parë në vazhdim a do të ketë një bashkim të dyshes apo jo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti i “Përputhen” shpërthen ndaj autores së programit: Jam gati të përballem me ty në gjykatë

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti i “Përputhen” shpërthen ndaj autores së programit: Jam gati të përballem me ty në gjykatë

LEXO EDHE:  Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE