Connect with Us

“Ju jeni peshq të vegjël, mos u shtyni me balena”/ Melisa “diss” Ledjanës?

Showbizz

“Ju jeni peshq të vegjël, mos u shtyni me balena”/ Melisa “diss” Ledjanës?

Publikuar

-

Melisa Lleshi është një nga ish konkurrentet më të përfolur të Përputhen. Pak kohë më parë Melisa pati një përlasje virtuale me Ledjanën, të cilës do t;I nxirrte të gjitha sekretet.

Pak ditë më parë, Ledjana ishte e ftuar në emisionin Glamour zone ku u hspreh se nuk kishte asnjë komunikim me Melisën dhe se nuke kuptonte pse duhet të fliste për të kur ajo vetë çfarë nuk kishte bërë.

LEXO EDHE:  “Ti më quajte k*rvë”/ Plas keq mes Melisës dhe Sindit

Së fundi Melisa ka realizuar disa video në instastory, me “dissin” e famshëm të Noizyt, “Një herë e mirë”.

“Ju jeni peshq të vegjël mos u shtyni me balena”, thuhet në një nga vargjet e këngës. Mesa duket mes vajzave ende nuk janë sheshuar mosmarrëveshjet./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Sara dhe Atdheu më të dashuruar se kurrë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Foto-Sara dhe Atdheu përsëri bashkë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Atdhe Xharavina Dhe Sara Malaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të programit Përputhen. Ata I kanë shprehur simpatinë njëri tjetrit në program, më pas u deklaruan edhe dolën çift.

Por disa kohë më parë Atdheu nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale bëri në dije se romanca midis tij dhe Sarës kishte marrë fund.

LEXO EDHE:  Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes

LEXO EDHE:  “Unë e di që ta kam thyer zemrën”/ Ledjana publikon videon, kujt ja dedikon

Mirpor gjëra si duket kanë ndryshuar. Në një postim të moderatores Bora Zemani dhe autores së programit Olsa ata shihen së bashku shumë të lumtur.

Kjo tregon se dyshja është rikthyer në krahët e njëri tjetrit dhe janë më të lumtur se asnjëherë tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

Publikuar

-

Nga

E paska majtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që takohet Ledjana

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuar të Përputhen. Ajo ka pasur miqësi me shumë konkurentë. Ditën e djeshme një tjetër konkurent Ervin Koxherri ka qenë i ftuar në Ftesë në 5.

I pyetur nga moderatorja se më kë ruan më shumë miqësi pas përfundimit të programit ai është përgjigjur me Ledjanën, Anën dhe Sindin.

LEXO EDHE:  "Se ti je krejt çka kam dasht"/Një tjetër djalë në jetën e Ledjanës, detaji që ngre dyshimet
LEXO EDHE:  Rikthimi në program, palestra dhe skenari/ Rrëfehet Ledjana

Nga programi katërshja nuk dukej dhe kaq shumë e afruarr me njëri tjetrin, por duket se gjërat jashtë qënkan ndryshe për konkurentët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

Çifti i parë në Përputhen 40+/ Gilberta dhe Iliri deklarohen për njëri-tjetrin

Sot në emisionin Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Gilbertës dhe Ilirit. Ky ishte një takim shumë surprizues pasi, Iliri bëri hapin e guximshgëm dhe i rrëmbeu një puthje Gilbertës.

Ai u shpreh se këtë puthje po e priste prej kohësh dhe se e kishte ndjerë shumë mungesën e Gilbertës gjatë kohës që nuk kishin qenë bashkë.

LEXO EDHE:  Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes
LEXO EDHE:  “Unë e di që ta kam thyer zemrën”/ Ledjana publikon videon, kujt ja dedikon

Por surpriza nuk mbaroi me kaq. Gilberta dhe Iliri u deklaruan vetëm për  njëri-tjetrin në emision duke krijuar kështu çiftin e parë në Përputhen 40+./ CNA.al

LEXO TE PLOTE