Connect with Us

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Showbizz

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Publikuar

-

Ledjana tregon ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket tani

Ledjana Prenga ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë përsa i përket jetës private.

Ndarja nga Mevlani është komentuar pafund dhe vijon të komentohet. Mes dyshes nuk kanë munguar provokimet dhe thumbat ndaj njëri-tjetrit.

Asnjëri prej tyre nuk e ka fshehur kur kanë qenë të mërzitur apo të prekur nga nëjri-tjetri, duke i dedikuar dhe statuse.

LEXO EDHE:  BOOM-BOOM/ Kjo është “kukulla” me format shpërthyese

Duket se Ledjana ende nuk e ka marrë veten nga ndarja me Mevlanin. Në një postim të sajin në rrjetet sociale ajo shkruan: E mërzitur.

Nuk e dimë nëse ka ndonjë arsye tjetër që është mërzitur përveç asaj që mendojnë të gjithë, që ka të bëjë me Mevlanin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Publikuar

-

Nga

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Takimi i Gilbertës dhe Ilirit ka qenë plot surpriza. Iliri ka marrë frenat në dorë gjatë takimit me Gilbertën dhe i ka rrëmbyer asaj një puthje në buzë.

Gilberta nga ana tjetër i ka kërkuar që të mos e bëjë më këtë veprim pa miratimin e saj.

Ndërkohë Iliri tha se kishte kohë që e priste këtë moment me Gilbertën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Opinionisti Arjan Konomi është revoltuar pas një shprehje të përdorur nga Linda në puntatën e sotme të Përputhen 40+.

Gjatë një përballje me Gilbertën, Linda u shpreh se ka njerëz që lëpijnë aty ku pështyjnë. Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer aspak Arjanit, i cili është shprehur se kjo është një shprehje vulgare që bëhet nga njerëz vulgarë dhe se nuk do që ta dëgjojë më këtë në emision.

LEXO EDHE:  Bjondina me trupin bombastik/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Fotot më mahnitëse të modeles së fitnesit

“Nuk dua ta dëgjoj më në emision. Të lutem mos e përdorni më, është një shprehje vulgare”, shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më pëlqen treshe”/ Gilberta xheloze për Lindën

Publikuar

-

Nga

Sot në Përputhen është transmetuar takimi me Gilbertën dhe Ilirin. Pas pjesës së parë të takimit, Gilberta tregoi se ajo u distancua nga Iliri pasi komunikonte me një tjetër konkurrente të Përputhen, Lindën.

Gilberta tha se nuk bëhet fjalë për xhelozi por që nuk i pëlqen që një person me të cilin ajo del të flasë me dikë tjetër.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më shpërthyese të “bombës” së Instagram

LEXO EDHE:  Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Fotot më mahnitëse të modeles së fitnesit

“Ai fliste me Lindën ndërkohë që dilte me mua. Nuk ishte xhelozi po nuk më pëlqen treshe. Unë jam femër e zgjuar i kuptoj komunikimet”, u shpreh Gilberta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE