Connect with Us

Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

Showbizz

Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

Publikuar

-

Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është bërë pjesë e familjes së markës së famshme “Philipp Plein”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luana nëpërmjet disa videove dhe fotove të psotruar në Instagramin e saj.

E rrethuar nga disa djem të veshur me kostume të zeza, moderatorja modelon duke ekspozuar veshjet e markës luksoze, pamje të cilat janë ndarë edhe nga vetë gjiganti i modës./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ritvana Fetahu, është vajza nga Puka që u bë pjesë e Përputhen sezoni i tretë. Menjëherë pas hyrjes së saj në emision, kanë nisur edhe komentet e para në rrjetet sociale.

Për shkak të pamjes, të shumtë janë ata që e kanë krahasuar, Ritvanën me Ana Lleshin, ish konkurrentet e Përputhen 2.

Ritvana jeton në Danimarkë ku edhe punon. Ajo është kthyer në Shqipëri për të gjetur dashurinë pas një zhgënjimi me një djalë nga Danimarka.

LEXO EDHE:  “U përballa me ankthin dhe problemet me shëndetin mendor”/ Dua Lipa flet për videon që u bë virale

LEXO EDHE:  Në kohë pandemie dhe në kushte shtëpie/ Olta Boka tregon fotot e papublikuara më parëAjo u shpreh se pëlqen burrat e fortë, jo vetëm fizikisht por në pikëpamje të ndryshme. Gjithashtu nuik nguroi të tregonte edhe të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

Argjendi dhe Eduardi ishin dy djemtë që ajo piketoi me shikim të parë, ndërkohë që u shpreh se do t’i  njohë djemtë me kohën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Foto-Luana nuk i ndahet photoshopit/ Shtrembëron dërrasën për të zmadhuar të pasmet

LEXO EDHE:  Foto-Luana nuk i ndahet photoshopit/ Shtrembëron dërrasën për të zmadhuar të pasmet

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Foto-Luana nuk i ndahet photoshopit/ Shtrembëron dërrasën për të zmadhuar të pasmet

LEXO EDHE:  “Zemra, urina ka ngjyrë tjetër”/ Rudina Magjistari këshilla komentueses që e ofendoi

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE