“Lider lind, nuk bëhesh”/ Nikoll Lesi “ledhaton” Ramën, mesazhe të forta Bashës dhe Kryemadhit

Gazeta e Nikoll Lesit, edhe pse më parë mbështeste opozitën, duket se kohët e fundit e ka “dredhur”, duke dalë hapur kundër kësaj të fundit, por edhe duke bërë “ledhatime” për kryeministrin Edi Rama. Edhe pse opozita pretendon se zgjedhjet ja vodhi Edi Rama, në një editorial të publikuar sot në Koha Jonë, shkruhet se … Continue reading “Lider lind, nuk bëhesh”/ Nikoll Lesi “ledhaton” Ramën, mesazhe të forta Bashës dhe Kryemadhit