Connect with Us

E akuzojnë për operacionet plastike/ Ledjana flet për herë të parë

Showbizz

E akuzojnë për operacionet plastike/ Ledjana flet për herë të parë

Publikuar

-

E paska majtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që takohet Ledjana

Ledjana Prenga është komentuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj. Kur ishte pjesë e Përputhen, Ledjana u përfol shumë për operacionet dhe pati shumë nga ata që e gjykuan se kishte bërë buzët silikon.

Por së fundi Ledjana e ka mohuar këtë duke treguar se buzët e saj nuk janë silikon.

“Tani mos më thoni më buzët silikon”, shkruan Ledjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Nga ndarja me Tean tek ofertat nga spektaklet e huaja/ Bearti rrëfen gjithçka

LEXO EDHE:  “Kur e ke humbur virgjërinë”/ Shqipja e Për’puthen jep përgjigjen e papritur  

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Meksikania që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më sensuale të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Daniela De Jesus Cosio është një modele nga Meksika. Bukuroshja është bërë shumë e njohur falë linjave të saj perfekte.

Meksikania reklamon veshje të markave të ndryshme të njohura, duke i ngjitur shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut.

Pozat e saj mahnitëse tërheqin vëmendjen e shumë ndjekësve të cilët me komentet e tyre e komplimentojnë pafund në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Të pata zili që pret dy vajza”/ Rama uron live Eni Vasilin për pritjen e ëmbël

LEXO EDHE:  Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Klodiana Lala “dënon” kryegjyqtaren/ “Nuk mund të vendosim kukulla në institucione”

LEXO EDHE:  FOTO-Mevlani hedh në plehra dedikimin e Ledjanës/ Ja fotoja që publikoi Juli i Përputhen

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE