Connect with Us

Nxitësja më seksi e tifozëve/ Fotot më mahnitëse të Camille Kostek

Showbizz

Nxitësja më seksi e tifozëve/ Fotot më mahnitëse të Camille Kostek

Publikuar

-

Camille Veronica Kostek është një modele dhe yll televizioni në Amerikë. Ajo u bë e famshme për punën e saj me Reebok dhe u bë më e famshme për paraqitjet e saj në Sports Illustrated Sëimsuit Issue , duke përfshirë një kopertinë të edicionit 2019.

Kostek filloi karrierën e saj si nxitëse tifozësh profesionale në moshën 19 vjeç me Hartford Colonials të United Football League.

Në vitin 2013, Kostek arriti  të futej në listën e nxitëse të tifozëve të New England Patriotët e Lidhjes Kombëtare të Futbollit (NFL). Ajo u bë imazhi i kopertinës “Kalendari vjetor” i rrobave të banjos i cili u xhirua në Saint Lucia në 2014.

LEXO EDHE:  Shpërthen rrjetin me të pasmet e saj bombastike/ Kjo është modelja me format më seksi

Përveç kësaj, Kostek ka qenë imazh i reklamave për “Patriot Place” dhe ka shërbyer si zëdhënëse e ekipit të brohoritjeve në shfaqje të ndryshme televizive dhe angazhime publike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Problemet e Fjollës me dretësinë/ Bashkëshorti i del në krah: Pafajësia jote do të vërtetohet

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina përfundoi nën prangat e policisë pasi ishte shpallur në kërkim pas arratisjes nga banesa në Kukës

Mbi këngëtaren rëndon akuza për trafikim të armëve dhe municionit në Shqipëri.

Por pas arrestimit të saj, bashkëshorti i saj Fisnik Syla i ka dalë në krah gruas së tij.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Fisniku shprehet se është i bindur që drejtësia do të fitojë dhe do të vërtetohet pafajësia e saj.

“Përgjithmonë bashkë. Çdo herë me ty dhe për ty shpirti im. Do ta kalojmë këtë sfidë dhe do të na mbetet si një ëndërr e padëshiruar. Jam i bindur se drejtësia do të fitojë dhe pafajësia jote do të vërtetohet. Të dua sot e përgjithmonë jeta ime!”, shkruan Fisniku.

Kujtojmë se vitin e kaluar në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, këngëtarja u zu me dy revole në veturën e saj, shoqëruar nga dy bashkëudhëtarë meshkuj.

LEXO EDHE:  FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  “Jeni bekim për mua, ju dua fort”/ Xhensila preket nga gjesti i fansave

Morina ishte mbajtur në arrest shtëpiak në Kukës për një muaj, ndërkohë vetëm në prill të këtij viti Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka depozituar vendimin për shpalljen në kërkim ndërkombëtar.

Ajo u dënua në 25 mars nga Gjykata e Kukësit me 9 vite burgim, që pas zbritjes së 1/3 prej gjykimit të shkurtuar u bënë 6 vjet. Prokuroria kishte kërkuar vetëm 7 vjet, por Gjykata u tregua më e ashpër, kjo pasi Gjykata më herët ndryshoi edhe klasifikimin e veprës penale nga armëmbajtje pa leje në trafikim të armëve që e rëndoi pozitën e këngëtares./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se ishte e zhgënjyer nga Mevlani/ Aristela nuk i “ndahet” asnjë moment ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Aristela Leka, pak kohë më parë në një intervistë me Antonelën në Top Arena, rrëfeu se Mevlani ishte konkurrenti që e kishte zhgënjyer pasi kishte disa gjëra ndryshe nga se shfaqej në ekra.

Por pas kësaj deklarate duket se ish konkurrentja ka ndrysuar mendim pasi së fundi po e shohim shpesh në shqoërinë e ish konkurrnetit.

LEXO EDHE:  FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  Shpërthen rrjetin me të pasmet e saj bombastike/ Kjo është modelja me format më seksi

Së fundi dyshja kanë publikuar foto dhe video ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nuk e dimë nëse Mevlani dhe Aristela po planifikojnë ndonjë projekt bashkë apo po ndodh diçka mes tyre.

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Vëllai i nxjerr Mevlanit foton me Antonelën

Publikuar

-

Nga

Antonela dhe Mevlani janë përfolur shumë shpesh për një lidhje dashurie, pas ndarjes së këtij të fundit nga Ledjana.

Ledjana në një prej intervistave të saj u shpreh se një nga shkaqet e ndarjes ishte shoqëria dhe kontaktet që ende mbante me Antonelën.

Së fundi, vëllai i Mevlanit Artani ka publikuar një foto të Mevalnit dhe Antonelës dhe e shoqëron postin me një shkrim : Dhe thoni pastaj që s’iu kam nxjerrë mirë.

Kjo tregon se Antonela ka një marrëdhënie të mirë jo vetëm me Mevlanin por edhe me vëllain e tij.

LEXO EDHE:  FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

Nuk e dimë nëse dyshja janë vetëm miq të mirë apo ka diçka më shumë mes tyre, por kujtojmë se pak ditë më parë në një intervistë sqaroi se Antonelën nuk e sheh dot më shumë se një shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE