Connect with Us

“Tash edhe me ty jom”/ Ngrihen dyshimet, Ledjana dhe Mevlani mbajnë lidhjen në fshehtësi

Showbizz

“Tash edhe me ty jom”/ Ngrihen dyshimet, Ledjana dhe Mevlani mbajnë lidhjen në fshehtësi

Publikuar

-

“Tash edhe me ty jom”/ Ngrihen dyshimet, Ledjana dhe Mevlani po e mbajnë lidhjen në fshehtësi

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur nga publiku shqiptar.

Ledjana Prenga është një prej ish konkurenteve më të komentuara dhe të pëlqyera.

Ajo është përfolur shumë për lidhjen e saj me një prej konkurentëve të Përputhen Mevlan Shaba. Dyshja së fundi kanë deklaruar se romanca e tyre ka marrë fund.

Por nga të dyja palët ka thumba për njëri tjetrin.

LEXO EDHE:  Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen/ Momenti kur i dhurojnë puthjen në buzë njëri-tjetrit

Në video të ndryshme që konkurentët hedhin kanë mesazhe dashurie. Së fundmi Ledjana ka hedhur një video ku në sford dëgjohen fjalët “Me gjet si ty jom lut, tash edhe me ty jom”.

Mos ndodhta ky është një mesazh për të treguar që dyshja po e mban lidhjen në fshehtësi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE