Connect with Us

Ledjana shpërthen ndaj Mevlanit/ “Më gënjeu, s’ka bërë asgjë për mua”

Showbizz

Ledjana shpërthen ndaj Mevlanit/ “Më gënjeu, s’ka bërë asgjë për mua”

Publikuar

-

Pas deklaratës së fortë të Ledjanës/ Reagon Mevlani: Sa dinjiteti nuk vlen asgjë

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të komentuara të momentit në mediat rozë. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour zone” me Ester Bylykun ku dhe ka thyer heshjten duke folur për hereë të para për ndarjen nga Mevlani dhe arsyen pse.

E pyetur nga moderatorja se cili ështrë gjesti më fallco që Mevlani ka bërë për të ajo është përgjigjur:

LEXO EDHE:  E quajti Tean femër të fortë/ Ndjekësi i “vërsulet” Ana Kaurit: Frikacake

“Fakti që përmend çdo gjë që bën nuk më pëlqen. Sepse ai thotë që ka bërë shumë për mua por çfarë ka bërë? Ne gjithçka e bëjmë me reklama. Edhe këngën e dytë që tha se e ka bërë për mua gënjeu. Ajo është këngë ndarje dhe është bërë shumë kohë më pare”, është shprehur Ledjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Ledjana Prenga është folur shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shabën. Dy konkurentët kanë bërë me dije se kanë marrë vendimin për tu ndarë pak kohë më parë.

Mirëpo, të dy shihen që shpesh herë i dedikojnë thënie apo këngë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledjana ka personalizuar një kasë telefoni ku shkruan “Kur më pyesin cila është pika jote e dobët, mendja më shkon menjëherë tek ti”. Sipër kësaj video ajo ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit “pa ty krejt shpirti mu ka thy”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të Lindsey Pelas

Publikuar

-

Nga

Lindsey Pelas është një nga modelet më të nxehta të revistës së famshme Playboy. Ajo numëron plot 8.5 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja me forma bombastike që i ndan në rrjetet sociale, ku I ccmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  I nxorën të “palarat” njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti dhe Tea Trifoni “paralajmërojnë” ndjekësit

LEXO EDHE:  “Është e vështirë të më ngrenë zërin”/Albërije Hadërgjonaj flet për marrëdhënien e saj me vajzat

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët e Përputhen më të pqlëyer nga publiku. Ai është folur shumë për lidhjen e tij me Ledjana Prengën. Së funmi dyshja ka deklaruar se i kanë dhënë fund mardhënies së bashku, por kunjat nuk I lënë rehat për njëri tjetrin.

Duket sikur vazhdojnë akoma të ndjejnë për gjëri tjetërin por krenari apo diçka tjetër i pengon të jenë bashk.

LEXO EDHE:  Dikur pastronte shtëpi/ Atdheu habit me ftesën për moderatoren

LEXO EDHE:  “Është e vështirë të më ngrenë zërin”/Albërije Hadërgjonaj flet për marrëdhënien e saj me vajzat

Në një postim në rrjetet sociale Mevlani ka publikuar një foto ku krahah saj ka vendosur një thënie që është e dukshme kujt I dedikohet.

Cdo femer qe eshté lenduar nje here, I quan meshkujt mashtrusa, Sepse ajo qe ja din vleren mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, ka shkruar Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE