Connect with Us

VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

Showbizz

VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

Publikuar

-

VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

Ledjana Prenga ëhstë një nga personazhet që bën shpesh ndryshime me pamjen e jashtme. Ish konkurrentja e Përputhen , ka ndryshuar sërish pamjen e jashtme duke u kthyer në një bjonde mjaft seksi.

Së fundi ajo ka qenë në shënjestrën e mediave rozë për ndarjen nga Mevlani. Dyshja kanë provokuar njëri-tjetrin me postime në rrjetet sociale dhe duket se gjithçka mes tyre ka marrë fund.

Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe”, shkruante Ledjana në postin e saj.

LEXO EDHE:  "Jam Kylie Jenner shqiptare"/ Aktori i famshëm amerikan në Youtube provokon Luana Vjollcën

“Njerëzit për të ngritur vlerat e tyre mundohen të ulin ty poshtë dhe mundohen të bëhen ato më të mirë se ti! Mos harroni o miq se nuk ecet përpara duke shfrytëzuar të tjerët! Sa vlen besnikëria dhe dinjiteti i njeriut nuk vlen asgjë në këtë jetë. Shumë person mi dha Zoti në sprovë për të kuptuar që njerëz të besueshëm ka shumë pak”, iu kthye Mevlani duke nënkuptuar se ëstë penduar që ka besuar tek Ledjana./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Modelja ukrainase çmend meshkujt/ Ndez rrjetin me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Modelja ukrainase çmend meshkujt/ Ndez rrjetin me fotot provokuese

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Ledjana Prenga është folur shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shabën. Dy konkurentët kanë bërë me dije se kanë marrë vendimin për tu ndarë pak kohë më parë.

Mirëpo, të dy shihen që shpesh herë i dedikojnë thënie apo këngë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledjana ka personalizuar një kasë telefoni ku shkruan “Kur më pyesin cila është pika jote e dobët, mendja më shkon menjëherë tek ti”. Sipër kësaj video ajo ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit “pa ty krejt shpirti mu ka thy”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të Lindsey Pelas

Publikuar

-

Nga

Lindsey Pelas është një nga modelet më të nxehta të revistës së famshme Playboy. Ajo numëron plot 8.5 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja me forma bombastike që i ndan në rrjetet sociale, ku I ccmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  “Jam Kylie Jenner shqiptare”/ Aktori i famshëm amerikan në Youtube provokon Luana Vjollcën

LEXO EDHE:  13 miliardë vite dritë larg nga Toka/ Shkencëtarët zbulojnë vrimën e zezë supermasive

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE