Connect with Us

“U ndjeva i dhunuar”/ Ricky Martin tregon momentin e vështirë kur pranoi orientimin e tij seksual

Showbizz

“U ndjeva i dhunuar”/ Ricky Martin tregon momentin e vështirë kur pranoi orientimin e tij seksual

Publikuar

-

Këngëtari i famshëm, Ricky Martin  prej kohësh ka bërë të ditur orientimin e tij seksual. Në një intervistë për People, këngëtari ka treguar se aktuilaihst është shumë i lumtur me marrdhënënien me partnerin e tij Jëan Yosef.

“Unë jam një libër i hapur!”, është shprehu Ricky.  “Nuk fshehë më asgjë sot. Ne nuk jemi në pritje të ëmbël. Aktualisht, po përpiqemi t’ja dalim mbanë me binjakët dhe të rrisim dy binjakët e tjerë, sepse Lucia dhe Renn kanë vetëm 9 muaj diferencë. Ata janë të lodhshëm, por ne jemi të fortë dhe të shëndetshëm”, vijon më tej Martin.

LEXO EDHE:  Foto/ Këngëtari fotografohet duke i dhënë puthje të dashurit

Por gjatë intervistës së tij Ricky Martin ka rrëfyer momentin ku Barabara Walters e pyeti hapur mbi orientimin e tij seksual.

Këngëtari u ftua nga Walters në vitin 2000, kur karriera e tij ishte në kulmin e saj. Barbara i kërkoi të hidhte dritë mbi thashethemet që rrethonin këtë anë të tij, ndërkohë që Ricky thotë se nuk ishte i përgatitur për ta bërë një gjë të tillë dhe mbeti i traumatizuar.

“Kur më bëri pyetjen, u ndjeva i dhunuar sepse nuk isha i përgatitur të them të vërtetën. Pata frikë. Kjo intervistë la gjurmë tek unë”, u shpreh ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kanë humb një thesarë që se gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Publikuar

-

Nga

“Kanë humb një thesar që nuk e gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit.

Bjondja bukuroshe u bë se njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj, teksa herë pas here publikon foto provokuese.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagra, një mesazh nga Elhaid Cufi, ku shkruan “Nuk duhet të mërzitesh ti pse njerëzit nuk të vlerësojnë sinqeritetin, leni të mërziten ata kur të kuptojnë se kanë humb një thesar që se gjejnë ma…”.

Nuk dihet se kujt ia drejton Antonela mesazhin ‘thumbues’, ndoshta mund të jetë dhe për Mevlanin i cili zgjodhi Ledianën para saj, megjithëse dyshja sot nuk janë më bashkë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pak ditë pas duetit me Ylli Limanin/ Elvana Gjata sjell një tjetër bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani publikuan dy këngë në një të titulluara “E di” dhe “Marre”.

Bashkëpunimi rezultoi shumë i suksesshëm dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Por surprizat nuk kanë mbaruar këtu. Elvana ka sjellë bashkëpunimin me dy artsitët ndërkombëtarë, Inna dhe Sickotoy, të cilin e kishte paralajmëruar më parë.

Një klip plot ngjyra dhe tejet i përshtatshëm  për sezonin veror./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Ledjana dhe Mevlani vijojnë të jenë dy personazhet më të pëlqyer për publikun. Edhe pas ndarjes, dyshja kanë pranuar se kanë patur ndjenja shumë të forta për njëri-tjetrin.

Një nga personat që gjithnjë ka tentuar t’i pajtojë është opinonisti Arjan Konomi.

Së fundi në një foto të Mevlanit në rrjetet sociale teksa shihet në palestër, Arjani i bën komentin thumbues duke i kujtuar se në palestër duhet instruktor/e  duke nënëkuptuar Ledjanën.

LEXO EDHE:  "Kush është reperi më i talentuar?"/ Këngëtari shqiptar jep përgjigjen e papritur

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, shkruan Arjan Konomi.

LEXO EDHE:  Sinqeriteti tronditës i një interviste dhe disa SMS aferash, objekt hetimi për SPAK

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE