Connect with Us

“Ëngjëlli im”/ Kënga hit e Devis Xherahut me yllin e muzikës greke sapo doli

Showbizz

“Ëngjëlli im”/ Kënga hit e Devis Xherahut me yllin e muzikës greke sapo doli

Publikuar

-

“Aggele mou” nga Devis Xherahu dhe Panos Psaltis/ Këngëtari tregon si lindi ideja e bashkëpunimit

Surpriza e kësaj vere sapo mbërriti. Këngëtari i njohur korçar, Devis Xherahu nxorri baladën e famshme “Aggele mou” ose e thënë ndryshe në shqip “Ëngjëlli im” në bashkëpunim me yllin e muzikës greke Panos Psaltis.

“Aggele mou”, një hit i dëgjuar me miliona herë tashmë do të jetë në greqisht dhe shqip. Kjo baladë e fortë dashurie do të vijë nga dy këngëtarët e mirënjohur Devis Xherahu dhe Panos Psaltis.

LEXO EDHE:  Nuk duhet humbur/ Devis Xherahu “godet” me këngën më të re

Ashtu siç CNA.al e lajmëroi, klipi tashmë ka dalë në kanalin e Youtube dhe pritshmëria ka qenë shumë e lartë. Një balandë e ndjerë dhe me emocion, do të pushtoj të gjitha lokalet dhe clubet këtë verë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE