Connect with Us

“Njerëzit të shfrytëzojnë”/ I zhgënjyer nga Ledjana, Mevlani bën deklaratën “bombë”

Showbizz

“Njerëzit të shfrytëzojnë”/ I zhgënjyer nga Ledjana, Mevlani bën deklaratën “bombë”

Publikuar

-

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të Përputhen.

Ai është komentuar shumë gjithashtu për lidhjen e tij me konkurenten Ledjana Prenga. Por së fundi dyshja duket se I kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

mirëpo të dy japin mesazhe të koduara për njëri tjetrin nëpërmjet rrjeteve sociale.

Së fundmi Mevlani ka postuar në storin e tij në Instagram një foto ku shprehej se ka pak persona të besueshëm në këtë botë dhe se shumë persona zoti I ka dërguar për sprovë në jetën e tij.

LEXO EDHE:  “Nuk ka shans të tallet kush me publikun”/ Ish konkurrenti paralajmëron për “skenarin” e Ledianës dhe Mevlanit

Në statusin e tij Mevlani thotë se shumë persona të shfrytëzojnë pa pasur problem sa vlen karakteri apo dinjiteti dhe besnikëria. Ky me siguri duhet të jetë një mesazh i cili ka të bëjë me Ledjanën por ne na ngelet të presim për ndonjë reagim të sajë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poem e Ledri Vulës takon Dua Lipën/ Mos e humbisni takimin e ëmbël mes dy vajzave

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipan a surprizoi të gjithëve teksa së fundi ka vendosur të vizitojë Shqipërinë. Gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua u takua me shumë personaliete të njohura në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Rama, Dua ka takuar një prej miqve të saj më të mirë dhe të hershëm, reperin Ledri Vula.

Reperi e ka prezantuar këngëtaren me vajzën e tij, Poem Blu, e cila e ka pritur yllin e muzikës me një buzëqeshje.

LEXO EDHE:  Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Gjithashtu, Dua është prezantuar edhe me partneren e Ledrit Sarën, dhe të katërt së bashku kanë publikuar një foto që po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Kujtojmë se shumë vite më parë,Ledri dhe Dua kanë patur një lidhje së bashku, por pavarësisht kësaj ruajnë raporte shumë të mira familjare së bashku./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Berisha e thotë troç/ “Gocat në Kosovë e Shqipëri përfundojnë me burra të vjetër”

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha e thotë troç/ "Gocat në Kosovë e Shqipëri përfundojnë me burra të vjetër"

Këngëtari Robert Berisha ka folur për një nga fenomente që prek shoqërinë tonë. I ftuar në “Breaking”, këngëtari është shprehur se vajzat e reja në Kosovë dhe Shqipëri përfundojnë në një marrëdhënie me burra të vjetër dhe nga pikëpamja e tij, ka dhënë një arsye pse ndodh kjo.

Sipas Robertit, kjo ndodh pasi vajzat rriten pa dashurinë e babait.

Unë i sugjeroj prindërve që t’i ofrojnë fëmijëve të tyre sa më shumë dashuri, që të mos përfundojnë keq. Sidomos me gocat ndodh kjo. Kur nuk kanë dashurinë e prindit përfundojnë edhe me burra më të vjetër siç po ndodh në Kosovë dhe Shqipëri. E kanë vetëm nga mungesa e dashurisë së babait 100%”, tha Roberti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes, Sara i habit të gjithë/ Nxjerr videon dhe i thotë Atdheut “më mungon”

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë, Sara dhe Atdheu zbuluan se i kishin dhënë fund marrëdhëniëes së tyre. Mirëpo duket se edhe pas ndarjes dyshja ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Sara ka publikuar në Instastory një video ku shihet me Atdheun dhe krahas shkruan: Më mungon.

Nuk e dimë nëse kjo është një shenjë që tregon se dyshja po mendojnë për një rikthim, apo Sarës vetëm po i mungon koha që ka kaluar me Atdheun./ CNA.al

LEXO TE PLOTE