Connect with Us

Kejvina Kthella feston ditëlindjen/ Kush është mashkulli misterioz në krahët e saj?

Showbizz

Kejvina Kthella feston ditëlindjen/ Kush është mashkulli misterioz në krahët e saj?

Publikuar

-

Kejvina Kthella feston ditëlindjen/ Kush është mashkulli misterioz në krahët e saj?

Modelja Kejvina Ktehlla ka festuar ditëlindjen. Bukuroshja ka marrë shumë urime nga miq të saj të afërm në ditën më të rëndësishme.

Ajo shihet e rrethuar nga trëndafila dhe tullumbace të kuqe. Por ajo që tërhoqi vëmendjen është një moment ku Kejvina shihet në krahët e një mashkulli ku shihet duke e përqafuar.

Postimin e ka shoqëruar me një zemër duke ngritur dyshime se djali në foto mund të jetë partneri i saj.

Kujtojmë se Kejvina është komentuar shumë në media për historitë e saj të dashurisë me emra të njohur.

LEXO EDHE:  Nuk ta besoni si duket Gigi Hadid në setin e rradhës fotografik

Më parë u zbulua historia e saj e dashurisë me Redjan Rrajën dhe më pas u komentua pafund për një lidhje dashurie me reperin Seven Saraqi. Madje pati zëra se Kejvina udhëtoi në Amerikë pikërisht për romancën e saj me reperin. Por në një intervistë ajo tregoi se udhëtimi në Amerikë ishte për shkak të një kursi aktrimi dhe projekte modelingu./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pak ditë pas duetit me Ylli Limanin/ Elvana Gjata sjell një tjetër bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani publikuan dy këngë në një të titulluara “E di” dhe “Marre”.

Bashkëpunimi rezultoi shumë i suksesshëm dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Por surprizat nuk kanë mbaruar këtu. Elvana ka sjellë bashkëpunimin me dy artsitët ndërkombëtarë, Inna dhe Sickotoy, të cilin e kishte paralajmëruar më parë.

Një klip plot ngjyra dhe tejet i përshtatshëm  për sezonin veror./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Ledjana dhe Mevlani vijojnë të jenë dy personazhet më të pëlqyer për publikun. Edhe pas ndarjes, dyshja kanë pranuar se kanë patur ndjenja shumë të forta për njëri-tjetrin.

Një nga personat që gjithnjë ka tentuar t’i pajtojë është opinonisti Arjan Konomi.

Së fundi në një foto të Mevlanit në rrjetet sociale teksa shihet në palestër, Arjani i bën komentin thumbues duke i kujtuar se në palestër duhet instruktor/e  duke nënëkuptuar Ledjanën.

LEXO EDHE:  E zhveshur brenda një vaske me petale/ Supermodelja nuk i “heq dot” duart nga gjoksi

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, shkruan Arjan Konomi.

LEXO EDHE:  FOTO-Paparacët e fotografojnë edhe në tualet/ Stresi kapet në momentin e sikletshëm

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U bë pjesë e klipit të Capital T/ Nevina Shtylla zbulon raportin që ka me reperin

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë reperi Capital T publikoi këngën e tij të radhës, “Buzëqeshje”, ku si figurante në klip ishte moderatorja Nevina Shtylla.

Në një intervistë për Wake up, Nevina u hspreh se ishte një propozim nga reperi që të bëhej pjesë e klipit dhe se pranoi pasi bëhej fjalë për një klip filmik dhe jo thjesht si figurante. Ndër të tjera ajo sqaron edhe raportin me reperin pasi publikimit të fotos me reperin para se të dilte kënga pati fjalë se mund të ketë diçka më shumë se miqësi mes tyre.

Klipi ka shkuar shumë mirë. Sa i përket Capitalit, nuk ka asgjë përtej miqësisë.

Kemi komunikuar. Më propozoi të jem pjesë e klipit të tij. Në fillim isha skeptike së më ka ardhur dhe herë të tjera si propozim nga emra shumë të mirë që mund ta kisha marrë në konsideratë, por ndoshta nuk kam qenë gati dhe nuk doja të ndihesha thjesht një vajzë klipi.

Propozimi i Capital T vinte pak dhe në versionin filmik në realizimin e tij, kështu që kishte diçka ndryshe nga realizimet e zakonshme kështu që më pëlqeu si propozim. Isha kënaqësi të punoja dhe të isha pjesë e projektit”, tha Nevina Shtylla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE