Connect with Us

“Prap të du”/ Pendohet Oriola Marashi, i kthen shpresat Eros Grezdës

Showbizz

“Prap të du”/ Pendohet Oriola Marashi, i kthen shpresat Eros Grezdës

Publikuar

-

“Prap të du”/ Pendohet Oriola Marashi, i kthen shpresat Eros Grezdës

Modelja e njohur Oriola Marashit dhe futbollisti Eros Grezda kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyera në shoëbizin shqiptar.

Dyshja megjithëse në prag të partesës i dhanë fund lidhjes së tyre dhe dyshimet lindën pasi ata nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale.

Arsyeja e ndarjes ishin  distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë. Një nga arsyet ka qenë fakti që Oriola nuk ka dashur të heq dorë nga karriera e saj si modele.

Por pas ndarjes, në rrjet nuk kanë munguar ndaj nëri-tjetrit.

Pak ditë më parë modelja ironizoi me një InstaStory ku nënkuptonte se Grezda po “I lutej”, por shumë shpejt duket se ajo është penduar për këto fjalë dhe nëpërmjet një tjetër InstaStory ajo le dyshimet për një rikthim të mundshëm me Grezdën.

“Prap të du”, shkruan Oriola në Instagram dhe për më tepër kënga e Dhurata Dorës që Oriola thekson thotë:

LEXO EDHE:  Kthimi në PS/ Lefter Koka: Sa më shumë koha kalon, aq më tepër them se kam bërë zgjidhjen e duhur

Edhe jetën për ty e jap
O bre zemër ku po shkon? Mos ik
Hajde kapëm edhe trego rri se veç ty

T’du, ouh, ouh, ouh
Prape te du, ouh, ouh, ouh

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  “Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

LEXO EDHE:  Kosovë/Konfirmohet kthimi i 80 azilkërkuesve

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

Mevlan Shaba është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto ku shihet në studion e Përputhen.

Përmes një përshkrimi krahas fotos ai tregon se i mungon vendi ku nisi gjithçka, duke përfshirë këtu edhe njohjen me Ledjanën.

Komentet kanë qenë të shumta ku i kujtojnë Mevlanit se ai nuk është vendi ku nisi gjithçka por edhe vendi ku përfundoi gjithçka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pushimet e nxehta të Dua Lipës në Shqipëri/ Këngëtarja ndez rrjetin me fotot tërheqëse me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Shqipëri ku po viziton disa prej destinacioneve më të bukura shqiptare.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë tërheqëse me bikini dh etregon se po shijon bregdetin e Jugut.

Por përveç fotove shumë seksi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është fakti se Dua në fotot e saj gjatë vizitës në Shqipëri nuk ka bërë të ditur vendodhjen ndaj në komente ata I kanë bërë një kërkesë të vogël.

LEXO EDHE:  “Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

LEXO EDHE:  “Ti i paske rritur temperaturat sot”/ Modelja “përvëlon” rrjetin me këtë foto

Komentuesit i kanë kërkuar që të publikojë vendodhjen me qëllim që të promovojë vendet e bukura të Shqipërisë të cilat ajo po i viziton./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE