Connect with Us

Foto/ Vetëm pak pas ndarjes nga Donaldi, Bora Zemani merr puthjet më të ëmbla

Showbizz

Foto/ Vetëm pak pas ndarjes nga Donaldi, Bora Zemani merr puthjet më të ëmbla

Publikuar

-

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm pak kohë më parë, duke fshirë njëri-tjetrin jo vetëm nga jeta reale, por edhe ajo virtuale.

Xhelozia është bërë shkak që ata t’i japin fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin.

LEXO EDHE:  Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Por Bora Zemani duket se nuk është  penduar aspak, ndërsa shijon dashurinë e ‘mashkullit’ të jetës, djalit të saj Arborit.

Së fundmi moderatoja ka ndarë me ndjeksit disa story të ‘ëmbla’ me djalin e saj, teksa ai e  ‘mbyt’ me puthje./CNA.al

No description available.No description available.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk përmbahet më Antonela/ Pozon me bikini minimaliste nga Dubai

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një nga perosnazhet që u bë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në Përputhen. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me karakterin e saj të fortë si dhe me pamjen e saj.

Pas Përputhen, Antonela u bë pjesë e ekranit, duke u shfaqur në rolin e moderatores.Së fundi, Antonela është shafqur nga Dubai, nga ku nuk kanë munguar edhe fotot seksi me bikini teksa shijon diellin.

LEXO EDHE:  Vajza tenton të puth njerëz të huaj

LEXO EDHE:  Ky është djali që Gili e aksidentoi para 23 vitesh (Foto/Video)

Bjondina shkodrane ka treguar format e saj perfekte duke marrë shumë pëlqime dh ekomente nga ndjekësit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Upsss- E tregon padashur/ Alvisa e Përputhen zbulon se flet mbrëmjeve me Brunon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në emisionin Përputhen ka patur shumë herë debate për shkak të thyerjes së rregullave nga konkurrentët.

Së fundi, në takimin e Mikelës me  Bashkimin, Bruno i habiti të gjithë me veprimin e tij, duke përqafuar konkurrenten.

E gjitha kjo ishte befasuese, pasi Mikela dhe Bruno kanë patur shumë zënka me njëri-tjetrin në emision pas takimit të tyre të parë.Bruno u shpreh se do ta falenderojë Mikelën dhe ta përqafojë pasi ishte e vetmja që në një moment të zymtë për të e pyeti si ndihej.

LEXO EDHE:  Pa të motrën tek puthej me Saimirin/ Albana reagon për tërheqjen nga emisioni

LEXO EDHE:  Ky është djali që Gili e aksidentoi para 23 vitesh (Foto/Video)

Në këtë moment, Alvisa Qarri , një tjetër konkurrente ka zbuluar se edhe ajo i ka qëndruar pranë dhe ka folur mbrëmejve me të, edhe pse rregullat e emisionit janë që ata nuk duhet të kenë kontakte me njëri-tjetrin jashtë emisionit./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kalova në depresion dhe shtova në peshë”/ Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën me Covid 19

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka zbuluar se ka fituar betejën me Covid 19. Ramosaj tregon se pas betejës, po kalon një tjetër sfidë, me pasojat që ka lënë tek ajo virusi.

Përmes një psotimi në rrjetet sociale, Ramosaj thotë se i është kthyer normalitetit dhe palestrës, pasi gjatë periudhës që ka qenë e infektuar ka përjetuar depresionin dhe për këtë ka shtuar në peshë.

LEXO EDHE:  Bujar Nishani rrëfen për herë të parë përplasjen me djalin/Fotoja me BMW solli …!

LEXO EDHE:  Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komenteCovid më ka futur në depresion sepse shtova shumë peshë. Sot fillova palestrën përsëri dhe kuptoj se do të jetë një rrugë e gjatë të ndihem vetvetja përsëri, por shëndeti i pari, hap pas hapi” , rrëfen këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE