Connect with Us

“T’kam pikë të dobët”/ Fifi dedikim special për Flori Mumajesin

Showbizz

“T’kam pikë të dobët”/ Fifi dedikim special për Flori Mumajesin

Publikuar

-

“T’kam pikë të dobët”/ Fifi dedikim special për Flori Mumajesin

Fifi është një nga këngëtaret që gjithnjë e ka shprehur dashurinë e saj për kantautorin Flori Mumajesi.

Së fundi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale nuk i ka kursyer aspak të gjitha fjalët e mira për Mumajesin.

Fifi e falenderon për gjithçka që i ka dhënë asaj si artiste, besimin, mbështetjen dhe këngët dhe frymëzimin për të realizuar këngë të bukura.

S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend 🎶 . Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe . Duhej ta beja kohe me pare , e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material , eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale .

Faleminderit 🙏🏼🤍

Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten .

Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga kosova .

Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja.

Faleminderit Zotit qe t’kom 🤲🏼 Faleminderit qe ju kom @klajdiharuni & @iambrunooooo !

@iamflorimumajesi t’kom pike t’dobt ❤️ #blessedandgrateful PERJETESISHT 🤍 ahhh ta qes 🧄🤞🏼 ti paraprije renies se msyshit 😂 dhe komentoni posht me 🧿”, shkruan Flori Mumajesi./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Publikuar

-

Nga

Një “bombë” e vërtetë/ Ana Kauri çmend ndjekësit me trupin perfekt

Ana Kauri është një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja e Përputhen, pas festës së ditëlindjes, po shijon ditët e nxehta në bregdet.

Ish konkurrentja nuk i ka kursyer aspak pozat e nxehta me bikini ku në sy bien linjat e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sindi hakmerret ndaj Muratit/ I nxjerr bojën edhe Olës

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat.

LEXO EDHE:  FOTOT-Vila miliona dollarëshe e Bebe Rexhës/ Publikohen pamjet

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte show, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirë me vapën?”/ Luana Vjollca nuk kursehet me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram, ku ndan momentet e saj nga përditshmëria, setet e reja fotografike apo edhe projektet e saj.

Së fundi Vjollca shfaqet shumë seksi dhe provokouese teksa pozon me rroba banjo. E shtrirë në tokë dhe me poza mjaft joshëse, Luana ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush sot këngëtarja?

“Mirë me vapën?”, shkruan Luana krahas fotove seksi, ku menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese për moderatoren./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE