Connect with Us

Modelja me trupin perfekt/ Fotot më tërheqëse të Amber Turner

Showbizz

Modelja me trupin perfekt/ Fotot më tërheqëse të Amber Turner

Publikuar

-

Modelja me trupin perfekt/ Fotot më tërheqëse të Amber Turner

Amber Turner është një yll në rrjetet scoiale po ashtu edhe realityshoët të famshëm “Towie”.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve me pamjen dhe linjat e saj mëse perfekte.

Rutner është shumë e apasionuar pas paletsrës ku dhe kalon pjesën më të madhe të kohës.

Ajo ushtron vazhdimisht dhe falë kësaj ka një fizik tejet të tonifikuar.

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi e momentit në Instagram/ Fotot më përvëluese të “bishës amerikane”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të duket vetja Cristiano Ronaldo që refuzon vajzat”/ Opinionistja ‘kryqëzon’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përballje tjetër është zhvilluar mbrëmjen e sotme në Përputhen mes Aldisës dhe Bashkimit, pas takimit që ky i fundit refuzoi të kishte me të.

Bashkimi ka thënë se Aldisa e ka ditur që në fillim hyrjen e Hysenit në Përputhen dhe për këtë është shprehur 100% i sigurt.

Ai ka deklaruar se takimin nuk e saj nuk e ka pranuar, pasi nuk do të jetë pjesë e trekëndëshit, Bruno-Hysen dhe Aldisa.“Ti ke pasur dijeni për hyrjen e atij, jam 100% i sigurt. Nuk ke çfarë bën më , e mbyllim. Nuk dua të jem pjesë e trekëndeshit, që është formuar, Bruno, Hysen , Aldisa”, ka deklaruar ai.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e nxehta/Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me format e saj

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Ndërkohë këtu ka ndërhyrë edhe opinionistja Elona Duro, e cila i është kundërvënë Bashkimit, duke i thënë se ka filluar t’i duhet vetja si Cristiano Ronaldo, duke qenë se e pëlqejnë të gjitha vajzat.

“Nuk të shoh të sinqertë në këtë përballje Bashkim, të duket vetja Cristiano Ronaldo, ti pëlqehesh nga të 5 vajzat dhe ftohesh më shumë në takime.Të refuzosh një femër është mungesë respekti. Ndoshta ke qejf të ulet një vazjë në gjujnë”, tha opinionistja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma vërteto që je burrë”/ Mikela vë në ‘provë’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme, midis Mikelës dhe Julit në Përputhen.

Mikela e ka pyetur Julin për preferencat e tij seksuale dhe ky i fundit ka refuzuar t’i përgjigjet, duke i thënë se është në rregull me veten dhe nuk ka pse jep shpjegim çfarë pëlqen.

Ndërkohë Mikela nuk është ndalur dhe ka kërkuar që Juli t’i mbushë mendjen që është burrë.“E kisha në takim, nuk më dha asnjë ndjesi. Duhet të ma mbushësh mendjen që je burrë, që nuk je”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Pozoi nudo që në moshën 18 vjeçare/ Fotot e modeles angleze që ekspozon gjoksin bombastik

LEXO EDHE:  Bjondina që do t’iu heqë trurin/ Fotot më magjepsëse të modeles së njohur

Ndërkohë Juli ka folur me moskokëçarje, duke thënë se në sy nuk ia ka përmendur njeri këtë gjë.

I pyetur për konkurrentet me të cilat do të dalë në takim dhe që e tërheqin më shumë, Juli ka thënë se ato janë Ada dhe Aldisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë të lashë i pari”/ Degjeneron debati mes dy ish-të dashurve në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Përballja e sotme në Përputhen Prime, ka nisur me dy konkurrentët Hysenin dhe Brunon, ku “molla e sherrit” ka qenë Aldisa.

Bruno i ka thënë Hysenit se në “Përputhen” ka hyrë për Aldisën. Në tone të ashpra ai deklaroi se Hyseni është ndarë nga Aldisa 1 muaj para se të futej në emisionin “Përputhen” dhe tani po e përndjek nga prapa.

“Vjen këtu edhe bën gjeste, të duket aftësi ty. Do hynte ajo në përputhen dhe ti u ndave, 1 muaj keni që jeni ndarë. Ti po e përndjek atë, ti mua nuk më jep dot leksion”, i ka thënë Bruno.Ndërkohë kur e pyti pse u ndanë, Hyseni u përgjigj se “unë e lashë Aldisën, nuk më la ajo“. Ai shtoi edhe se atë e ka mbajtur ai, pasi nuk ka punuar.

LEXO EDHE:  Joshëse dhe tejet provokuese/ Kjo është modelja më e kërkuar e momentit

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Këtu ndërhyri edhe Aldisa e cila, i tha ‘të vi turp se nuk më ke lenë ti, ne u ndamë’. Më tej i përmendi që nuk ka pikë respekti për të si femër dhe që ajo ka mbajtur veten duke punuar dy-tre punë.

“Më ke lënë ti mua, ne jemi ndarë turp të të vi që thua e lashë, kam pasur respekt, ti s’ke pasur pikë respekti për mua. S’më ke mbajt ti mua e kam mbajt veten time o ti çun, kam punuar dy tre punë”, tha Aldisa në tone të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE