Connect with Us

Horoskopi i ditës, 31 Maj 2021

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 31 Maj 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 27 Qershor 2021

Dashi

Nuk do jeni në ditën më të mirë, prandaj do duhet ende të prisni për të gjetur personin e duhur. Financat do jenë përgjithësisht të mira, falë mënyrës shumë të mirë të menaxhimit.

Demi

Nuk do jeni në humorin e duhur dhe nuk do keni durim të kërkoni personin ideal. Financat do jenë goxha të mira. Nuk pritet asnjë problem apo vështirësi në këtë sektor, kështu që mund të rrini të qetë.

Binjakët

Sot nuk do e gjeni personin e duhur dhe nuk do e ndryshoni dot statusin, megjithëse e ndjeni veten shumë të lodhur. Klima yjore për sektorin e financave do jetë e dyzuar. Matuni mirë para se të hidhni çdo lloj hapi.

Gaforrja

Do jeni gati të bëni gjithçka vetëm për të filluar një lidhje. Vetmia ju ka ardhur në majë të hundës. Buxhetin do e menaxhoni me shumë përkujdes dhe nuk do keni vështirësi.

Luani

Do takoni disa persona interesantë dhe do filloni një histori dashurie pasionante. Yjet do ju mbështesin mjaft në planin financiar dhe do bëheni më të qartë për gjendjen në të cilën ndodheni.

Virgjëresha

Do keni mundësi për aventura kalimtare, asgjë më tepër se kaq. Për të stabilizuar financat duhet të mundoheni shumë. Jo çdo gjë është aq e lehtë sa duket. Nëse duhet, kërkoni ndihmë.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu zbulon si do ta mbyllin vitin 2020 të gjitha shenjat

Do bëni çmos që të filloni një lidhje të re këto kohë. Vetmia është bërë e padurueshme për ju. Me financat duhet të bëni kujdes. Mos e teproni me shpenzimet!

Akrepi

Do jeni më të vendosur se kurrë të filloni një histori dashurie me personin që ka kohë që ju tërheq. Të ardhurat duhen menaxhuar me shumë kujdes që të mos keni vështirësi.

Shigjetari

Do fiksoheni pas dikujt dhe nuk do hiqni dorë derisa t’ia dilni mbanë. Financat do jetë të qëndrueshme, duke qenë se do mateni disa bërë para se të kryeni çdo shpenzim.

Bricjapi

Venusi do sjellë fat për beqarët. Financat nuk do kenë vështirësinë më të vogël. Do e dini mirë në çfarëdolloj hapash që do të hidhni për të pasur sukses në punë.

Ujori

Do jetë një ditë normale për ju. As takimet nuk do mungojnë, por as lidhje dashurie nuk do mund të filloni. Duhet ende të prisni. Financat do kenë disa tronditje për shkak të shpenzimeve.

Peshqit

Nuk duhet të pranoni çdo lloj ftese pa qenë të sigurt se ata persona nuk do ju bëjnë keq. Në planin financiar do kryeni transaksione të rëndësishme dhe gjendja do jetë goxha e stabilizuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Bëjnë gjithçka për partnerin/ Tre shenjat e horoskopit që sakrifikojnë për dashurinë

Publikuar

-

Nga

Bëjnë gjithçka për partnerin/ Tre shenjat e horoskopit që sakrifikojnë për dashurinë

Dashi

Në qoftë se partneri/-ja juaj i përket shenjës së dashit konsiderojeni veten me fat, pasi dashët janë ithtarë të dashurisë së vërtetë dhe duan të përjetojnë sa me shumë emocione pranë partnerit. Asgjë nuk i tremb për të pasur marrëdhënien e ëndërruar.

Virgjëresha

Virgjëreshat janë shumë pasionante në dashuri, por kur gjërat shkojnë keq ato braktisin menjëherë gjithçka. Vlerësojnë ndershmërinë më shumë se çdo gjë tjetër dhe presin që partneri i tyre t’ua kthejë me të njëjtën monedhë, sipas “opinion”. Nuk u pëlqejnë lojërat, duan lidhje të qëndrueshme e të gjata, dashuria për ta është forca më e bukur që mund të udhëheqë jetën e një njeriu.

LEXO EDHE:  Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 18-24 Maj 2020

Peshorja

LEXO EDHE:  Më thuaj shenjën tënde të horoskopit, të të them orën ideale kur duhet të flesh

Peshoret janë pasionante të lindura, të gatshme për të bërë çdo gjë që lidhja të funksionojë siç duhet. Ato janë të gatshme të marrin avionin, trenin, biçikletën, madje të hipin edhe në shpinën e një deveje për të shkuar pranë dashurisë. Por, sakrificat në emër të dashurisë nuk nënkuptojnë vetëm zhvendosje fizike, por edhe të bësh kompromise duke hequr dorë shpeshherë edhe nga dëshirat e tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 24 korrik 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

E keni të vështirë të ecni përpara, duket sikur diçka ju step. Jepini vetes më shumë liri. Tani është momenti sepse po ndjeni se dëshira juaj për të shijuar jetën po karikohet sërish dhe gjithçka po shkon mirë, për sa kohë që nuk e lini veten të pas dore dhe dhe përballeni me probleme shëndetësore.

Demi (21 Prill – 20 Maj)

Do të jeni më komod në shoqëri dhe është koha të kuroni marrëdhëniet tuaja në mënyrën e duhur, jo vetëm ato shoqërore por edhe me partnerin/en. Duhet të kujdeseni për veten për të kompensuar periudhat e deritanishme, që ta themi troç, i keni neglizhuar rëndshëm. Kontrolloni dietën ditore në mënyrë që ta korrigjoni atë.

Binjakët (21 maj – 21 qershor)

Mos e merrni çdo gjë shumë seriozisht. Ju e merrni gjithçka fjalë për fjalë, e analizoni dhe kjo ju shpie në ujëra të trazuara duke ndjerë veç siklet. Mjaft më, po ezauroheni!

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Mos mendoni se nuk e keni një talent. Është Ai që shumë njerëz e duan por nuk e kanë: aftësinë për të fituar simpatinë e njerëzve. Dhe ky sharm i juaj do t’ju hapë dyert! Nga ana tjetër, nëse punoni me veten dhe ia dilni për të përmbajtur padurimin që ju karakterizon, do të përfitoni. Optimizmin e keni shumë Higher dhe vetëm në rritje. Kjo është gjë e mirë sepse forcon energjinë tuaj.

Luani (23 korrik – 23 gusht)

Ju luftoni për të duruar mungesën e ndjeshmërisë që shihni tek disa dhe më në fund do të kuptoni lojën e këtyre njerëzve. Yjet ju sjellin përfitimin e një tranziti energjie dhe do të jeni të vendosur të punoni për egon tuaj. Ka kaq shumë punë për të bërë!

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)

Aktivitetet në grup dhe puna në ekip do të jenë të mira për egon tuaj sot. Por rrezikoni të bëni nervozë disa njerëz përreth jush! Kurseni nervat tuaja dhe gjithashtu ato të të tjerëve!

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)

Humori është i tensionuar në sferën e marrëdhënies tuaj. Do të gjeni gjuhë të përbashkët, prandaj mendoni si t’ia dilni. Rrethanat ju lejojnë të qëndroni të qetë dhe të racionalizoni jetën tuaj private në mënyrë që ta përmirësoni atë.

LEXO EDHE:  Të lindur për të udhëhequr/ Këto shenja të horoskopit triumfojnë në çdo fushë

LEXO EDHE:  Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 18-24 Maj 2020

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Kjo ditë është e dedikuar për familjen, por ka vend dhe për shoqërinë, madje ky është vendi më i mirë për të rimbushur bateritë. Gjendja emocionale po ndikon në vitalitetin tuaj më shumë se zakonisht. Merruni vesh me të tjerët dhe përpiquni të komunikoni.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Do të jeni plotësisht të lirë të shprehni atë që keni në mendje dhe të arrini rezultate pozitive. Ju nuk po merrni mjaftueshëm energji dhe kjo po jua ul ritmin. Kontrolloni shëndetin dhe hani më shumë fruta stine.

Bricjapi (22 dhjetor – 20 janar)

Bricjapi me Venusin në aspekt të mirë dhe Diellin që nuk është më i kundërt, kanë një lajm të mirë për ju dhe ai po vjen. Fundi i gushtit do të jetë gjithashtu i rëndësishëm. Ajo që duhet të bëni është që të jeni të qëndrueshëm në gjërat që bëni. Çdo gjë duket të jetë në përputhje me pritshmëritë tuaja. Edhe raporti në çift duket të jetë në “qiellin e shtatë”.

Ujori (21 janar – 19 shkurt)

Duke përdorur imagjinatën tuaj do të jeni në gjendje të gjeni një mënyrë për ta bërë veten më të kthjellët, pa qenl nevoja të mërziteni për asgjë. Nuk ia vlen! Po qëndroni në mënyrë të palëkundur në formë dhe energjitë tuaja janë në ekuilibër. Përdorini këtë avantazhe si një shans për të rivlerësuar shëndetin tuaj.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Këtë ditë të parë të fundjavës, gjetja e kompromisit në çift mund të jetë pak më e komplikuar. Por vëmendja juaj tani përqendrohet kryesisht te puna, ku ka disa zhvillime të rëndësishme për tu mbajtur parasysh. Pra, para se të merreni ca si shumë me veten, merrni parasysh mirë pro dhe kundra që hasni në punë. Nëse keni pasur një zhgënjim në të kaluarën, mund të mos jeni të gatshëm t’i jepni hapësirë ​​dikujt që nuk ju sjell ndonjë sadisfaksion të paparë. Frika nga vuajtjet është e madhe dhe ju nuk jeni aspak gati që ta lini veten t’i jepeni rastësisë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Të gjithë duan të jenë si ato/ Dy shenjat më të forta të horoskopit

Akrepi

Nëse ka një shenjë që është vazhdimisht e hapur për ndryshim dhe mendim është Akrepi.

Me Jupiterin në Ujor, jo vetëm që do të ndiheni aventureskë dhe me shpirt të lirë, por do të dëshironi të shihni mundësi të reja për të bërë atë që keni ëndërruar gjithmonë .

Shigjetari

Vetëvlerësimi është një derë rrotulluese për ju derisa planeti juaj sundues të shkruajë emrin tuaj në planifikuesin e tij të ngjarjeve kozmike dhe t’iu drejtojë drejt vetëvlerësimit dhe dashurisë për veten.

LEXO EDHE:  Të lindur për të udhëhequr/ Këto shenja të horoskopit triumfojnë në çdo fushë

LEXO EDHE:  Sipas horoskopit, kjo shenjë ka pushtet mbi ju më shumë se kushdo tjetër

Dashuria ndaj vetes ju duket mahnitëse dhe kjo do t’ju çojë përpara në një moment, ku të gjithë rreth jush do të dëshirojnë të jenë si ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE