Connect with Us

Debat i fortë në emision/ Ana shfrenon gjuhën, modelja: Nuk më plas fare

Showbizz

Debat i fortë në emision/ Ana shfrenon gjuhën, modelja: Nuk më plas fare

Publikuar

-

Debat i fortë në emision/ Ana shfrenon gjuhën, modelja: Nuk më plas fare

Sot në emisionin “E Diell”, në rubrikën “Në Trotuar”, ish konkurrentja e Përputhen Ana Lleshi dhe modeles Serxhina pati një debat shumë të fortë, ku shkak u bë një foto.

Teksa komentonin foton, modelja u shpreh se nuk i interesonin komentet e njerëzve por qëllimi pse e kishte realizuar atë foto.

Ajo u shpreh se nuk e a bërë këtë foto për të tërhequr vëmendjen pasi ka patur historinë e saj personale për të rrëmbyer vëmendjen por nuk e ka përdorur për këtë arsye.

LEXO EDHE:  Bjondina me trupin perfekt/ Njihuni me missin që do t’iu rrëmbejë zemrën

Në atë moment, Ana është shprehur dhe ka shpërthyer në komente duke thënë se ndihet e prekur pasi ajo ka thënë një copëz të historisë së jetës së saj dhe se ka bërë për vëmendje.

Mes vajzave ka vijuar debati ku nuk ka munguar dhe fjalori jo i pershtatshëm.

“Nuk më plas fare, vazhdoni komentoni shalën time ju”, u shpreh modelja/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Ajo njihet si një nga modelet më seksi italiane dhe një nga tifozet më të ç,mendura të futbollit.

Bëhet fjalë për bukuroshen italiane, Elisa De Panicis.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Insytagram ku ndan foto shumë sensuale dhe provokuese nga setet e saj më të fundit fotografike.

Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

LEXO EDHE:  Na lanë pa fjalë/ Pas Anës dhe Melisës, një tjetër konkurrente i futet muzikës

LEXO EDHE:  Na lanë pa fjalë/ Pas Anës dhe Melisës, një tjetër konkurrente i futet muzikës

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma shpërthyese dhe foto provokuese/ Kjo është bukuroshja shqiptare që do t’iu marrë mendjen dhe zemrën

Publikuar

-

Nga

Ziza Pajaziti është një ndër vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara në shoëbizzin shqiptar. Bukuroshja nga Kosova ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto shumë seksi me bikini.

Ziza ka treguar format e saj shpërthyese në një palë bikini super minimaliste. Për shkak të formave dhe pamjes së saj, modelen shpesh e krahasojnë me yllin e Instagramit Kim Kardashian.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Chanel Uzi është një nga modelet më seksi të Isnatgramit. Ajo nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj në rrjetet sociale.

Chanel publikon foto ku tregon format e saj me të brendshme seksi, shpesh herë provokon edhe duke pozuar pa rroba veshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE