Connect with Us

Ardit Gjebrea i bën kërkesën e papritur Fifit/ “A do vish…”

Showbizz

Ardit Gjebrea i bën kërkesën e papritur Fifit/ “A do vish…”

Publikuar

-

Ardit Gjebrea i bën kërkesën e papritur Fifit/ “A do vish…”

Ardit Gjebrea e pranoi hapur se kënga e Brunos dhe Fifit “Fiksim” ishte e preferuara e tij në këtë edicion të Këngës Magjike.

Të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, Ardit Gjebrea, i ka bërë një kërkesë të papritur këngëtares Fifi.

Duke qenë se të gjitha herët që ka marrë pjesë në Këngën Magjike këngët e saj kanë prekur zemrat e publikut dhe janë pëlqyer shumë duke marrë miliona klikime dhe duke e vlerësuar si artiste, Arditi i kërkon që të bëhet pjesë e Këngës Magjike çdo vit.

A do vish nja 10 vite për qefin tënd në Këngën Magjike”, e pyet Arditi.

LEXO EDHE:  Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

“Jam kam nis muzikës me qëllim të pastër. Jam këtu për kënaqësi shpirtërore. Kam ardhur në Këngën Magjike për emocione jo për të fituar”, shprehet Fifi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  E doni apo nuk e doni, kjo këngëtare është personi më influencues i 2018-s

LEXO EDHE:  Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  “Kënga Magjike” 2018, ju tregojmë 5 këngët më të klikuara deri tani të këtij festivali

LEXO EDHE:  “Më pëlqejnë petët me djathë”/ Ava Max flet shqip: Dua të vij sa më shpejt

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE